6ος Αγώνας Δρόμου Παπαδάτου Ξηρόμερου 2022

6ος Αγώνας Δρόμου Παπαδάτου Ξηρόμερου 2022

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Place Bib Name Gender 2.5K 5K 7.5K Finish ChipTime Club
1 3862 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M 10:27 19:41 30:09 39:37 39:36
2 3826 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 10:35 20:03 30:56 40:39 40:37 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3 3837 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 10:36 20:33 32:36 42:47 42:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 3852 Τσαλοκωστα Δημητρα F 11:43 22:29 34:51 45:33 45:32 Ανεξαρτητη
5 3821 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 12:30 23:42 36:09 46:47 46:46 Ανεξάρτητος
6 3860 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 13:34 24:21 37:49 49:31 49:27
7 3828 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 12:35 24:18 37:49 49:31 49:29 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ
8 3827 ΚΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 13:15 24:51 38:31 50:18 50:14 ΣΔΥΠ
9 3840 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΣ M 13:32 25:51 40:01 51:46 51:43 ΒΟΥΣΤΡΙ
10 3822 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 13:12 25:18 40:05 53:03 53:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 3850 Ράπτη Κατερίνα F 13:06 25:41 40:14 53:17 53:15
12 3853 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 13:19 25:59 40:53 54:26 54:24
13 3829 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 13:30 26:06 41:11 55:11 55:08 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
14 3842 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 14:24 27:44 42:44 55:54 55:49 Σ.Δ.Υ.Αγρινίου
15 3831 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΔΩΡΑ F 15:34 29:47 46:09 1:00:23 1:00:18 ΣΔΥΠ
16 3861 ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 15:31 30:05 47:04 1:00:35 1:00:31
17 3823 Γιώτη ΝΑΤΑΛΙΑ F 17:03 31:49 48:12 1:02:42 1:02:33 Ξυλουργικές εργασίες Φώτης Πανάγος
18 3843 Πανάγος Φώτης M 17:02 31:49 48:13 1:02:42 1:02:33 ,Cacumen team
Place Bib Name Gender 2.5K 5K 7.5K Finish ChipTime Club
1 3947 ΣΚΕΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ M 10:13 18:49 18:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 3972 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M 10:14 18:59 18:57
3 3914 ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 10:19 19:33 19:32 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
4 3963 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M 10:24 20:12 20:11
5 3851 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 10:32 20:30 20:28 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 3967 ΦΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 11:47 22:23 22:22
7 3965 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 11:40 22:30 22:26
8 3959 ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 11:35 22:32 22:29
9 3979 ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ Γιώργος M 11:26 23:18 23:15
10 3960 ΡΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 11:26 23:26 23:22
11 3980 ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 11:57 23:43 23:39
12 3943 Σερέτης Νικόλαος M 12:46 23:48 23:43 I run
13 3838 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ M 12:31 24:09 24:05
14 3978 ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 12:42 24:29 24:26
15 3920 ΙΒΡΟΥ ΜΑΡΤΖΥ F 12:33 24:36 24:35 Πυγμαχικός σύλλογος αγρινιου
16 3944 Σιαπλαούρας Χρηστος M 13:29 24:59 24:56 Ανεξαρτητος
17 3966 ΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 12:43 25:21 25:17
18 3961 ΡΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 13:45 25:49 25:44
19 3912 Γκούμας Απόστολος M 13:23 26:01 25:57 ΓΑΣ Αγρινίου
20 3921 Καραμπούλης Ιερόθεος M 13:43 26:34 26:32
21 3981 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 13:37 26:46 26:43
22 3973 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ M 14:10 27:16 27:11
23 3975 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 13:56 27:19 27:17
24 3931 Μηλιόδρος Θεοφάνης M 13:57 28:02 27:57
25 3901 ΑΙΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 13:59 28:13 28:10 ΒΟΥΣΤΡΙ
26 3930 Μαλιγιάννης Θωμάς M 14:07 28:22 28:15
27 3970 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 15:06 28:50 28:45
28 3962 ΠΙΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 15:30 29:02 28:58
29 3916 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ F 15:17 29:15 29:10 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ
30 3974 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 15:26 29:42 29:40
31 3825 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 16:27 29:42 29:34
32 3971 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 14:20 30:01 29:54
33 3941 Ρουπας Χρήστος M 16:37 30:16 30:07
34 3942 Ρουπας Δημήτριος M 15:54 30:16 30:09
35 3904 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΌΡΙΟΣ M 16:03 31:00 30:57 Ανεξαρτήτος
36 3910 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 16:29 31:04 30:55 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΤΜΗΜΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ
37 3919 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 16:47 31:11 31:06
38 3945 ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 16:16 31:27 31:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 3917 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16:12 31:36 31:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40 3946 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 16:12 31:36 31:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 3976 ΡΑΠΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 16:23 33:16 33:13
42 3977 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 18:15 33:48 33:42
43 3968 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 18:18 34:55 34:48
44 3969 ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒυΣΣΑΡΙΩΝ M 18:18 34:55 34:47
45 3948 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 18:22 35:37 35:31 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ
46 3911 Γκούμα Λυδία F 17:58 36:07 35:59 Ανεξάρτητος
47 3955 Τσιλικης Γεωργιος M 18:20 36:08 36:00
48 3983 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ F 23:02 43:22 43:17
49 3984 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 23:02 43:22 43:16
50 3909 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F 23:08 44:07 43:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
51 3953 Τζαβελάκης Δημήτρης M 22:43 46:22 46:12 Ανεξάρτητος
52 3982 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F 23:10 46:22 46:16
53 3934 Μπράτση Θεοδώρα F 22:43 46:22 46:12 Ανεξάρτητη
Place Bib Name Gender 2.5K 5K 7.5K Finish ChipTime Club
1 3601 ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 04:05,4
2 3576 Κασουρας Σπυριδων M 04:10,0 Ανεξάρτητος
3 3603 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 04:11,6
4 3609 ΜΑΣΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος M 04:22,0
5 3541 Αριδας Βυρων-Ανδρεας M 04:24,0 Ανεξαρτητος
6 3596 Νικάκης Μάριος Νικόλαος M 04:30,2
7 3610 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 04:32,4
8 3564 Καλλίνικου Φαίη F 04:33,4 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9 3623 ΖΑΡΕΝΤΗΣ Βλάσης M 04:43,8
10 3617 ΤΣΙΛΙΚΑΣ Λάμπρος M 05:03,3
11 3641 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 05:16,1
12 3557 Καλλίνικου Βίκυ F 05:16,5 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13 3552 Γκουμας Παναγιώτης M 05:18,3
14 3614 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 05:22,9
15 3619 ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 05:27,4
16 3626 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ F 05:31,8
17 3639 ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 05:32,1
18 3640 ΠΑΠΑΜΗΤΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ F 05:32,2
19 3550 Γκουμας Ιωάννης M 05:41,8
20 3612 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ F 05:42,1
21 3608 ΤΣΙΛΙΚΑΣ Αλεξανδρος M 06:08,9
22 3615 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 06:19,3
23 3630 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος M 06:24,4
24 3611 ΜΗΤΡΟΥ Ελενη F 06:26,1
25 3594 Μπεσσα Ελενη F 06:39,7
26 3602 ΜΑΛΛΙΟΣ Κωνσταντίνος M 06:41,4
27 3633 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Κωνσταντίνος M 06:41,5
28 3545 Γκούμας Κοσμάς M 06:49,2 ΓΑΣΑγρινίου
29 3604 ΤΣΙΛΙΚΑ ΜΥΡΤΩ F 06:55,0
30 3555 Δημητρουλή Νικολέτα F 07:03,3
31 3542 Γεωργίου Κωνσταντίνος M 07:05,8 Ανεξάρτητος
32 3624 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F 07:13,1
33 3642 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 07:14,6
34 3593 ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 07:15,5 Ανεξαρτητος
35 3599 Τσιλιμαντός Μάξιμος M 07:42,8 Ανεξάρτητος
36 3625 ΠΟΥΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 08:10,3
37 3622 ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣ F 08:25,9
38 3536 Αγγελή Ιλένια F 10:46,1
39 3584 Κατωπόδης Ανδρέας M 10:46,3
40 3585 Κοκκαλη Δημητρα F 10:46,4
41 3575 Κασουρας Αθανασιος M 10:46,5
42 3574 Καραμπούλης Παναγιώτης M 10:46,6


error: Για να μεταφέρετε το κείμενο αυτού του ιστότοπου σε άλλο, θα πρέπει να έχετε την έγγραφη άδεια του διαχειριστή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες...