4′ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 15-05-2022

4′ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 15-05-2022

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Θέση contest Bib Όνομα Φύλο Θέση Φύλο Κατηγορία Θέση Κατ. Club ChipTime GunTime
1 10 km 233 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1 Α 18-39 1 - 00:38:03,00 00:38:04,50
2 10 km 143 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ M 2 Α 40-49 1 00:39:11,70 00:39:14,10
3 10 km 284 ΟΥΔΙΖ RΟΗI M 3 Α 40-49 2 00:40:12,90 00:40:14,90
4 10 km 712 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 4 Α 40-49 3 00:40:32,20 00:40:33,20
5 10 km 127 ΜΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 5 Α 18-39 2 00:42:22,20 00:42:23,80
6 10 km 244 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 6 Α 18-39 3 ΣΔΥΠ 00:42:07,10 00:42:23,80
7 10 km 235 ΚΟΥΣΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 7 Α 18-39 4 Νουμπάδες 00:42:21,10 00:42:49,50
8 10 km 168 ΒΑΣΙΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ M 8 Α 50-59 1 00:43:01,10 00:43:05,00
9 10 km 170 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M 9 Α 50-59 2 00:43:10,70 00:43:40,60
10 10 km 103 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ M 10 Α 40-49 4 PRIMERA MEMORIA 00:43:58,90 00:44:07,80
11 10 km 217 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 11 Α 60+ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:44:20,50 00:44:28,10
12 10 km 299 ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 12 Α 18-39 5 UNIVERSITY OF ATHENS MBA 00:44:26,20 00:44:28,10
13 10 km 222 ΡΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 13 Α 40-49 5 BANK OF GREECE 00:44:57,50 00:45:00,10
14 10 km 731 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 14 Α 18-39 6 00:45:11,40 00:45:26,20
15 10 km 150 ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΚΑΣΤΡΙΩΤ M 15 Α 18-39 7 00:45:40,00 00:45:53,30
16 10 km 285 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 16 Α 50-59 3 ΕΤΕΠ ΕΚΠΑ 00:45:33,60 00:45:57,80
17 10 km 145 ΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 17 Α 50-59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:46:00,70 00:46:06,10
18 10 km 180 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ F 1 Γ 40-49 1 00:46:07,20 00:46:19,90
19 10 km 266 ΜΠΕΛΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 18 Α 40-49 6 00:46:07,20 00:46:19,90
20 10 km 239 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 19 Α 40-49 7 University of Athens MBA 00:46:45,30 00:46:49,10
21 10 km 159 ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 20 Α 60+ 2 00:47:41,80 00:47:45,70
22 10 km 732 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 21 Α 40-49 8 00:47:51,00 00:48:06,20
23 10 km 131 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 22 Α 50-59 5 00:47:49,00 00:48:06,30
24 10 km 733 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 23 Α 50-59 6 00:47:49,90 00:48:06,50
25 10 km 178 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 24 Α 40-49 9 00:47:57,60 00:48:14,80
26 10 km 231 ΜΩΙΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 25 Α 18-39 8 00:48:38,50 00:48:40,20
27 10 km 254 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 26 Α 18-39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:48:03,40 00:48:40,20
28 10 km 186 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M 27 Α 18-39 10 00:48:42,00 00:48:53,20
29 10 km 287 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M 28 Α 18-39 11 Ανεξάρτητος 00:48:49,00 00:48:53,20
30 10 km 220 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M 29 Α 40-49 10 00:49:16,00 00:49:30,20
31 10 km 229 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M 30 Α 40-49 11 00:49:27,90 00:49:30,20
32 10 km 267 ΤΣΟΥΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 31 Α 18-39 12 - 00:49:35,20 00:49:48,10
33 10 km 116 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 32 Α 18-39 13 00:49:45,70 00:50:00,20
34 10 km 208 ΒΑΚΡΟΥ ΧΑΡΑ F 2 Γ 40-49 2 00:49:39,40 00:50:01,30
35 10 km 118 ΜΑΝΤΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 33 Α 18-39 14 00:49:59,30 00:50:09,30
36 10 km 123 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M 34 Α 60+ 3 ΕΥΚΛΗΣ 00:49:59,30 00:50:09,30
37 10 km 181 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M 35 Α 40-49 12 00:50:17,40 00:50:20,60
38 10 km 149 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 36 Α 18-39 15 00:50:15,00 00:50:28,30
39 10 km 226 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 37 Α 18-39 16 ADIDAS RUNNERS 00:50:25,30 00:50:28,40
40 10 km 273 ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 38 Α 40-49 13 00:50:17,70 00:50:31,50
41 10 km 177 ΚΙΤΣΙΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ F 3 Γ 18-39 1 00:50:33,40 00:50:34,60
42 10 km 193 ΤΡΙΧΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 39 Α 40-49 14 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 00:50:50,20 00:50:57,10
43 10 km 184 ΚΑΜΝΙΤΣΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ M 40 Α 50-59 7 - 00:50:41,50 00:50:59,50
44 10 km 129 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 41 Α 40-49 15 UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 00:50:34,40 00:51:01,10
45 10 km 135 ΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Π ΣΤΕΛΙΟΣ M 42 Α 18-39 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:00,20 00:51:01,30
46 10 km 211 KOUTOULAS ANDREAS M 43 Α 40-49 16 ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:51:08,90 00:51:12,70
47 10 km 212 GRACZYK ANNA F 4 Γ 40-49 3 GNT 00:51:08,80 00:51:13,20
48 10 km 270 ΠΑΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 44 Α 40-49 17 00:50:51,70 00:51:14,00
49 10 km 158 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 45 Α 50-59 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:50:53,50 00:51:20,60
50 10 km 228 ΠΑΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 46 Α 18-39 18 00:51:16,40 00:51:20,60
51 10 km 249 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 47 Α 18-39 19 00:51:05,60 00:51:29,00
52 10 km 111 ΤΣΑΣΚΑ ΚΣΙΣΤΟΦ M 48 Α 50-59 9 Ba program 00:51:23,90 00:51:38,60
53 10 km 153 NOUTSOS KONSTANTINOS M 49 Α 60+ 4 00:52:10,70 00:52:15,30
54 10 km 128 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 Α 40-49 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:48,10 00:52:20,50
55 10 km 155 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 51 Α 50-59 10 00:52:04,50 00:52:20,50
56 10 km 283 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 52 Α 18-39 20 MORTEK RUNNING TEAM 00:52:14,00 00:52:36,60
57 10 km 110 ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 5 Γ 18-39 2 00:52:12,30 00:52:38,50
58 10 km 227 ΚΟΡΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 53 Α 40-49 19 00:52:47,80 00:52:51,80
59 10 km 182 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α 50-59 11 00:53:09,50 00:53:15,10
60 10 km 272 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 6 Γ 40-49 4 00:53:09,50 00:53:15,10
61 10 km 148 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 55 Α 40-49 20 00:53:21,40 00:53:23,40
62 10 km 199 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ M 56 Α 18-39 21 00:53:20,50 00:53:29,00
63 10 km 293 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 57 Α 18-39 22 Τ.Υ.Π.Α. 00:53:30,20 00:53:34,80
64 10 km 164 ΤΣΕΓΚΛΑΖ ΝΤΑΝΙΕΛ M 58 Α 40-49 21 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 00:54:08,20 00:54:10,50
65 10 km 201 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 59 Α 50-59 12 Adidas runners Athens 00:54:05,30 00:54:10,50
66 10 km 215 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 60 Α 18-39 23 00:54:10,60 00:54:13,90
67 10 km 724 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΒΕΓΓΕΛΗΣ M 61 Α 18-39 24 00:53:56,30 00:54:19,50
68 10 km 268 ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 62 Α 40-49 22 00:53:56,80 00:54:19,60
69 10 km 292 ΓΚΟΥΡΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 63 Α 18-39 25 00:54:42,70 00:54:53,30
70 10 km 133 ΜΠΕΛΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 64 Α 40-49 23 00:54:36,40 00:54:55,70
71 10 km 124 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 65 Α 50-59 13 ΣΑΠΠΑΖ 00:54:38,70 00:54:55,90
72 10 km 725 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 66 Α 50-59 14 00:54:22,30 00:54:57,10
73 10 km 188 ΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 67 1 00:54:56,90 00:55:08,10
74 10 km 214 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 68 Α 40-49 24 University of Athens MBA 00:54:52,70 00:55:12,60
75 10 km 230 ΚΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 69 Α 18-39 26 00:55:08,20 00:55:22,00
76 10 km 710 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 70 Α 18-39 27 00:55:15,50 00:55:29,00
77 10 km 225 ΣΩΡΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 71 Α 18-39 28 00:55:37,50 00:56:02,70
78 10 km 297 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 72 Α 40-49 25 ΕΜΜΕ 00:55:37,50 00:56:02,70
79 10 km 179 ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 73 Α 40-49 26 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:56:24,30 00:56:34,70
80 10 km 264 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ M 74 Α 50-59 15 ΣΑΠΠΠΑΖ 00:56:17,80 00:56:41,90
81 10 km 286 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ M 75 Α 50-59 16 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:56:18,50 00:56:42,00
82 10 km 247 ΤΑΤΑΚΗ ΠΕΠΗ F 7 Γ 40-49 5 00:56:50,80 00:57:08,00
83 10 km 117 ΜΠΙΟΝΤΙΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 76 Α 40-49 27 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 00:57:02,90 00:57:22,40
84 10 km 261 ΚΑΓΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ F 8 Γ 50-59 1 00:57:20,70 00:57:29,10
85 10 km 109 ΤΣΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 77 Α 40-49 28 00:57:12,70 00:57:35,10
86 10 km 174 ROZA ESTER F 9 Γ 40-49 6 ΣΔΥΠ 00:57:12,40 00:57:35,10
87 10 km 104 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 78 Α 60+ 5 UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 00:57:18,10 00:57:50,50
88 10 km 165 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 79 Α 40-49 29 00:57:39,80 00:57:55,20
89 10 km 275 ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 80 Α 18-39 29 Ανεξάρτητος 00:57:38,10 00:57:55,20
90 10 km 282 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 81 Α 40-49 30 00:57:50,30 00:58:03,10
91 10 km 200 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M 82 Α 18-39 30 00:58:19,60 00:58:27,80
92 10 km 141 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ M 83 Α 50-59 17 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:58:04,90 00:58:30,10
93 10 km 234 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 84 Α 40-49 31 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:58:08,40 00:58:38,00
94 10 km 237 ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 85 Α 40-49 32 00:58:09,10 00:58:38,40
95 10 km 251 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 86 Α 50-59 18 ΙΝΤER PATISSION 00:58:39,10 00:58:49,40
96 10 km 202 ΣΤΑΎΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 87 Α 18-39 31 00:58:45,90 00:58:52,90
97 10 km 134 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 88 Α 50-59 19 00:58:38,80 00:59:08,70
98 10 km 136 ΚΑΚΟΜΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 10 Γ 50-59 2 00:59:06,70 00:59:13,10
99 10 km 151 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 89 Α 60+ 6 00:59:19,60 00:59:22,40
100 10 km 288 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 90 Α 50-59 20 00:59:19,40 00:59:31,50
101 10 km 172 ΜΗΤΣΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 11 Γ 40-49 7 - 00:59:32,60 00:59:32,60
102 10 km 176 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 91 Α 50-59 21 00:59:23,60 00:59:34,20
103 10 km 241 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 92 Α 40-49 33 00:59:36,20 00:59:42,40
104 10 km 242 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M 93 Α 18-39 32 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:59:36,70 00:59:42,80
105 10 km 218 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 94 Α 40-49 34 00:59:36,40 00:59:44,10
106 10 km 190 ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 95 Α 18-39 33 00:59:51,80 00:59:57,70
107 10 km 160 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 96 Α 50-59 22 Πούτην 00:59:48,20 00:59:58,50
108 10 km 258 ΚΑΡΑΚΙΖΟΣ ΦΩΤΗΣ M 97 Α 18-39 34 00:59:31,00 00:59:58,80
109 10 km 216 ΚΑΚΑΈΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M 98 Α 60+ 7 00:59:44,20 01:00:04,60
110 10 km 195 ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ F 12 Γ 18-39 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:10,70 01:00:19,90
111 10 km 120 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ F 13 Γ 60+ 1 01:00:13,60 01:00:25,50
112 10 km 187 ΚΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 14 Γ 40-49 8 01:00:13,60 01:00:25,50
113 10 km 126 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 99 Α 50-59 23 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 01:00:38,00 01:00:39,80
114 10 km 224 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 100 Α 50-59 24 01:00:15,70 01:00:39,80
115 10 km 280 ΤΣΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ F 15 Γ 40-49 9 01:01:16,10 01:01:21,30
116 10 km 163 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 101 Α 50-59 25 01:01:09,00 01:01:24,10
117 10 km 125 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 102 Α 50-59 26 01:01:20,60 01:01:25,30
118 10 km 204 ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΕΦΗ F 16 Γ 18-39 4 01:01:30,90 01:01:38,40
119 10 km 238 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 103 Α 40-49 35 01:01:56,00 01:02:14,60
120 10 km 114 ΔΕΡΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 17 Γ 18-39 5 Αθηναίοι δρομεις 01:02:06,10 01:02:27,80
121 10 km 185 ΝΤΕΤΕ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 18 Γ 40-49 10 01:02:15,10 01:02:27,80
122 10 km 171 ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ F 19 Γ 18-39 6 01:02:10,00 01:02:31,10
123 10 km 138 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 104 Α 50-59 27 ΚΛΕΙΔΙ 01:02:10,90 01:02:35,90
124 10 km 322 ΜΠΑΤΑΓΙΑΣ ΜΑΝΘΟΣ M 105 Α 18-39 35 01:02:33,40 01:02:44,10
125 10 km 321 ΜΠΑΣΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 106 Α 18-39 36 01:02:33,60 01:02:44,40
126 10 km 206 ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ M 107 Α 18-39 37 01:02:52,80 01:02:57,70
127 10 km 219 ΛΟΓΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 108 Α 40-49 36 IFI'S TEAM 01:02:49,30 01:03:03,50
128 10 km 243 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 109 Α 40-49 37 01:02:55,20 01:03:10,20
129 10 km 706 ΣΤΟΓΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 110 Α 40-49 38 01:02:43,50 01:03:10,80
130 10 km 107 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 111 Α 60+ 8 Σ Δ Υ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:03:13,30 01:03:15,90
131 10 km 106 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 112 Α 60+ 9 GNT 01:03:14,90 01:03:18,20
132 10 km 119 ΚΟΥΡΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 20 Γ 40-49 11 01:03:08,90 01:03:30,00
133 10 km 269 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ M 113 Α 18-39 38 01:03:16,80 01:03:33,90
134 10 km 121 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 21 Γ 18-39 7 01:03:25,00 01:03:37,60
135 10 km 210 ΟΡΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 22 Γ 18-39 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:26,50 01:03:37,90
136 10 km 290 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 23 Γ 40-49 12 ΠΕΜΑ Running Team 01:03:29,10 01:03:39,10
137 10 km 281 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ F 24 Γ 40-49 13 01:03:32,40 01:03:52,90
138 10 km 105 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 114 Α 50-59 28 01:03:57,80 01:03:59,80
139 10 km 209 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 115 Α 60+ 10 01:03:58,30 01:04:08,10
140 10 km 205 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ M 116 Α 50-59 29 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:04:07,10 01:04:15,50
141 10 km 173 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 25 Γ 40-49 14 01:04:20,10 01:04:29,70
142 10 km 144 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 117 Α 50-59 30 01:04:20,40 01:04:29,90
143 10 km 265 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ M 118 Α 40-49 39 ΣΑΠΠΑΖ 01:04:20,40 01:04:29,90
144 10 km 175 ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 119 Α 60+ 11 01:04:32,80 01:04:34,00
145 10 km 203 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ M 120 Α 40-49 40 Ιδιώτης 01:04:27,50 01:04:34,40
146 10 km 108 ΒΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 121 Α 60+ 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04:40,40 01:04:43,70
147 10 km 707 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 122 Α 60+ 13 01:04:28,70 01:04:46,00
148 10 km 166 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 123 Α 60+ 14 CogniHub 01:04:56,00 01:05:04,00
149 10 km 146 ΜΠΑΡΑΚΑΤ ΕΥΗΝ F 26 Γ 18-39 9 01:04:44,60 01:05:05,70
150 10 km 152 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 124 Α 40-49 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:18,30 01:05:32,00
151 10 km 194 ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 125 Α 50-59 31 01:05:32,90 01:05:58,40
152 10 km 278 ΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 126 Α 40-49 42 01:05:58,40 01:06:05,50
153 10 km 253 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 127 Α 18-39 39 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 01:05:34,00 01:06:11,00
154 10 km 191 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 128 Α 18-39 40 01:06:07,40 01:06:12,70
155 10 km 276 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 129 2 01:06:10,40 01:06:16,40
156 10 km 140 ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 130 Α 60+ 15 01:06:31,80 01:06:33,80
157 10 km 289 ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 131 Α 40-49 43 RUNNINGREECE 01:06:28,90 01:06:41,30
158 10 km 169 KOUROUSIAS DIMITRIOS M 132 Α 50-59 32 01:06:28,00 01:06:53,80
159 10 km 157 ΓΑΛΆΝΗ ΑΝΔΡΟΝΊΚΗ F 27 Γ 18-39 10 Ανεξάρτητη 01:06:35,90 01:07:01,50
160 10 km 260 ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 133 Α 18-39 41 01:06:35,30 01:07:03,80
161 10 km 257 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 134 Α 50-59 33 01:06:35,10 01:07:03,80
162 10 km 130 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 135 Α 40-49 44 01:07:49,00 01:08:14,10
163 10 km 139 ΜΑΚΡΟΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 136 Α 40-49 45 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 01:08:02,80 01:08:27,10
164 10 km 113 CHASSAN KISKI M 137 Α 60+ 16 01:08:10,30 01:08:27,30
165 10 km 246 GRUDER KATRIN F 28 Γ 18-39 11 - 01:08:11,40 01:08:28,00
166 10 km 112 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ M 138 Α 18-39 42 Απόλλων Δυτικής Αττικής 01:08:24,90 01:08:45,30
167 10 km 711 ΓΩΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ F 29 Γ 18-39 12 01:08:25,20 01:08:45,50
168 10 km 207 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 139 Α 18-39 43 01:08:48,80 01:09:07,80
169 10 km 291 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 140 Α 40-49 46 IFI'S TEAM 01:09:16,50 01:09:31,60
170 10 km 183 ΒΟΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 30 Γ 18-39 13 University of Athens MBA 01:09:30,30 01:09:37,60
171 10 km 122 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ F 31 Γ 18-39 14 01:09:39,10 01:09:52,00
172 10 km 115 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 141 Α 40-49 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:07,90 01:10:34,50
173 10 km 277 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ F 32 Γ 50-59 3 01:10:45,30 01:11:00,80
174 10 km 137 ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 142 Α 50-59 34 01:10:42,80 01:11:06,90
175 10 km 296 ΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ M 143 Α 40-49 48 University of Athens MBA 01:11:00,40 01:11:09,20
176 10 km 298 ΑΓΑΘΟΣ ΣΑΚΗΣ M 144 Α 50-59 35 Ανεξάρτητος 01:11:02,40 01:11:11,50
177 10 km 248 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 33 Γ 40-49 15 Ανεξάρτητος 01:11:12,50 01:11:15,50
178 10 km 162 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 34 Γ 40-49 16 01:13:31,60 01:13:45,90
179 10 km 161 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΥ ΕΒΙΤΑ F 35 Γ 18-39 15 01:13:32,10 01:13:46,60
180 10 km 252 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ F 36 Γ 40-49 17 01:14:20,70 01:14:25,40
181 10 km 250 ΚΟΜΠΙΤΣΗ ΕΥΗ F 37 Γ 40-49 18 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ 01:14:22,60 01:14:26,00
182 10 km 198 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ M 145 Α 18-39 44 01:14:20,30 01:14:29,30
183 10 km 245 ΖΑΚΥΝΘΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ M 146 Α 40-49 49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 01:15:08,60 01:15:27,10
184 10 km 223 ΜΠΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 147 Α 50-59 36 01:15:05,40 01:15:29,50
185 10 km 240 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 148 Α 50-59 37 ΙΔΙΩΤΗΣ 01:16:22,30 01:16:35,20
186 10 km 714 ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ F 38 Γ 40-49 19 01:17:26,10 01:17:31,20
187 10 km 730 ΒΕΡΙΚΟΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 149 Α 50-59 38 01:17:34,20 01:17:42,00
188 10 km 147 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 150 Α 60+ 17 AVRA RUNNING TEAM 01:18:13,30 01:18:18,10
189 10 km 142 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F 39 Γ 40-49 20 01:18:08,30 01:18:20,90
190 10 km 279 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 151 Α 50-59 39 ΣΔΥΑ 01:18:27,00 01:18:54,50
191 10 km 232 ΧΑΡΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 40 Γ 40-49 21 01:18:36,00 01:18:57,70
192 10 km 236 ΒΟΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 41 Γ 18-39 16 01:18:39,40 01:18:58,10
193 10 km 156 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 152 Α 60+ 18 01:19:11,10 01:19:19,10
194 10 km 154 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 153 Α 18-39 45 01:20:54,40 01:21:25,30
195 10 km 263 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 154 Α 40-49 50 01:21:31,30 01:22:01,40
196 10 km 262 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 155 Α 50-59 40 01:21:31,30 01:22:01,80
197 10 km 196 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 42 Γ 18-39 17 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ 01:30:17,50 01:30:26,00
198 10 km 197 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ F 43 Γ 18-39 18 Adidas 01:45:19,60 01:45:27,90
Θέση Bib Όνομα Φύλο Θέση Φύλο Κατηγορία Θέση Κατ. Club ChipTime GunTime
1 541 Θωμάς Μιχαήλ M 1 Α 60+ 1 Ανεξάρτητος 00:24:16,10 00:24:18,90
2 484 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 2 Α 18-39 1 Redteam 00:24:20,00 00:24:22,60
3 526 ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ F 1 Γ 18-39 1 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:26:17,60 00:26:21,60
4 520 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ F 2 Γ 18-39 2 00:27:57,10 00:28:00,60
5 614 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 3 Α 50-59 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:27:58,70 00:28:03,10
6 496 ΒΕΝΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 4 Α 18-39 2 00:28:41,10 00:28:52,40
7 491 ΒΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 5 Α 40-49 1 00:29:47,90 00:29:54,50
8 704 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F 3 Γ 50-59 1 00:30:02,20 00:30:07,10
9 475 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 6 Α 18-39 3 00:30:23,90 00:30:47,10
10 633 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 7 Α 60+ 2 ΟΜ. ΧΕΙΜ. ΜΠΑΤΗΣ 00:30:52,40 00:30:58,00
11 634 ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 8 Α 50-59 2 00:31:12,00 00:31:18,90
12 728 ΑΡΒΑΛΗ ΔΑΝΑΗ F 4 1 00:31:18,00 00:31:34,20
13 727 ΑΡΒΑΛΗ ΔΑΝΑΗ F 5 2 00:31:34,60 00:31:51,00
14 726 ΑΡΒΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 9 1 00:31:34,80 00:31:52,10
15 722 ΔΑΜΙΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F 6 3 00:31:45,50 00:31:54,70
16 666 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΟΣ M 10 Α 40-49 2 00:32:51,90 00:33:00,40
17 476 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 11 Α 18-39 4 00:33:12,30 00:33:35,80
18 674 ΤΖΙΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 7 Γ 18-39 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:33:31,50 00:33:39,40
19 650 ΠΕΠΠΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ F 8 Γ 18-39 4 Καμία 00:33:49,90 00:33:58,10
20 569 ΚΛΕΙΔΗ ΜΑΙΡΗ F 9 Γ 50-59 2 00:33:55,30 00:34:00,30
21 522 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M 12 Α 18-39 5 00:33:56,30 00:34:04,60
22 747 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 13 2 00:33:58,40 00:34:06,00
23 723 ΦΑΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 10 4 00:34:10,40 00:34:13,10
24 708 ΤΣΕΓΚΕΡΗ ΕΥΑ F 11 Γ 50-59 3 00:34:04,10 00:34:13,40
25 584 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 12 Γ 18-39 5 00:34:42,40 00:34:46,20
26 568 ΚΙΤΣΟΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ F 13 Γ 18-39 6 00:34:48,40 00:34:48,40
27 698 ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ F 14 Γ 50-59 4 00:36:07,20 00:36:17,70
28 665 Σταματοπούλου Ελένη Άννα F 15 Γ 18-39 7 00:36:29,00 00:36:33,00
29 623 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 14 Α 50-59 3 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΕΡΕΥΝΑΣ 00:37:06,60 00:37:10,20
30 648 ΠΑΠΠΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ F 16 Γ 18-39 8 00:37:28,90 00:37:38,30
31 500 ΒΟΛΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡ M 15 Α 40-49 3 00:37:32,90 00:37:39,50
32 591 ΛΑΣΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ F 17 Γ 50-59 5 00:37:44,90 00:37:54,20
33 692 ΦΑΡΑΩ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 Α 18-39 6 00:38:17,70 00:38:21,40
34 619 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 17 Α 50-59 4 00:39:03,90 00:39:03,90
35 684 ΤΣΙΑΠΟΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F 18 Γ 18-39 9 00:39:15,10 00:39:26,90
36 528 ΔΡΙΒΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 19 Γ 18-39 10 00:39:31,30 00:39:42,90
37 499 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 18 Α 50-59 5 - 00:40:13,50 00:40:22,30
38 481 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ M 19 Α 18-39 7 00:40:02,50 00:40:34,60
39 579 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 20 Α 18-39 8 00:40:02,50 00:40:36,40
40 534 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ F 20 Γ 60+ 1 00:42:13,60 00:42:21,20
41 558 ΚΑΡΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ F 21 Γ 18-39 11 00:42:00,10 00:42:24,40
42 616 ΜΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 22 Γ 18-39 12 University of Athens MBA 00:42:53,70 00:43:13,30
43 729 ΚΑΛΟΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 23 Γ 50-59 6 00:42:56,10 00:43:13,80
44 537 ΗΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 24 Γ 18-39 13 Team 00:43:13,00 00:43:16,40
45 615 ΜΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 21 Α 40-49 4 University of Athens MBA 00:42:57,30 00:43:16,90
46 653 ΠΙΠΕΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 22 Α 18-39 9 University of Athens MBA 00:42:54,50 00:43:17,10
47 736 ΖΙΑΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 23 3 00:42:54,60 00:43:17,20
48 605 ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 24 Α 18-39 10 00:43:11,00 00:43:22,50
49 657 ΡΟΥΣΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 25 Γ 50-59 7 00:43:35,80 00:43:38,60
50 713 ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 26 5 00:43:35,90 00:43:38,70
51 655 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ M 25 Α 18-39 11 00:44:47,40 00:44:52,70
52 741 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΦΗ F 27 6 00:44:49,70 00:44:54,20
53 744 ΚΑΥΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 26 Α 18-39 12 00:45:01,20 00:45:05,00
54 748 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 27 4 00:44:51,30 00:45:07,50
55 749 ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 28 5 00:44:54,70 00:45:11,10
56 681 ΤΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 29 Α 50-59 6 00:44:55,00 00:45:11,30
57 735 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 30 6 00:45:11,00 00:45:14,90
58 549 ΚΑΝΤΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ F 28 Γ 18-39 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:45:08,40 00:45:15,00
59 739 ΚΟΡΝΑΚΕΑ ΔΑΦΝΗ F 29 Γ 18-39 15 00:45:17,90 00:45:21,40
60 562 ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗ ΞΕΝΙΑ F 30 Γ 18-39 16 00:45:14,10 00:45:26,80
61 561 ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΖΑ F 31 Γ 18-39 17 00:45:15,50 00:45:28,50
62 625 ΝΑΣΚΟΥ ΜΑΡΑ F 32 Γ 60+ 2 00:45:15,90 00:45:29,20
63 478 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 31 Α 60+ 3 00:45:35,70 00:45:46,50
64 482 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ F 33 Γ 18-39 18 00:45:52,10 00:45:52,10
65 483 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ F 34 Γ 18-39 19 00:45:52,10 00:45:52,10
66 578 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 35 Γ 50-59 8 ΤΕΦΑΑ ΕΚΠΑ 00:45:26,40 00:45:54,60
67 740 ΚΟΡΝΑΚΕΑ ΑΟΥΡΟΡΑ F 36 7 00:46:56,20 00:46:58,90
68 606 ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F 37 Γ 40-49 1 00:47:36,20 00:47:42,10
69 552 ΚΑΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ F 38 Γ 18-39 20 00:47:32,20 00:47:47,30
70 583 ΚΥΡΊΤΣΗ ΘΕΟΔΏΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ F 39 Γ 18-39 21 00:47:35,30 00:47:50,30
71 689 ΤΣΟΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 40 Γ 40-49 2 00:47:35,00 00:47:51,00
72 642 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΆΡΤΕΜΙΣ F 41 Γ 18-39 22 00:47:37,00 00:47:52,70
73 519 ΔΕΛΕΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 32 Α 18-39 13 MBA NETwork 00:47:35,60 00:48:00,80
74 695 ΦΟΥΡΤΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F 42 Γ 18-39 23 MBA NETWORK 00:47:35,90 00:48:01,00
75 608 ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 33 Α 40-49 5 00:48:20,70 00:48:27,20
76 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΤΑ F 43 Γ 18-39 24 00:48:21,80 00:48:27,60
77 607 ΜΑΥΡΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 44 Γ 60+ 3 00:48:22,00 00:48:27,80
78 545 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 34 Α 18-39 14 00:49:08,70 00:49:17,90
79 494 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ F 45 Γ 18-39 25 00:49:12,90 00:49:21,70
80 489 ΒΑΒΟΥΛΗ ΖΗΝΑ F 46 Γ 60+ 4 00:49:08,80 00:49:35,90
81 738 ΚΑΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 35 Α 18-39 15 00:49:41,70 00:49:45,00
82 671 ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 47 Γ 40-49 3 00:50:00,50 00:50:05,80
83 529 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 48 Γ 40-49 4 00:50:58,70 00:50:58,70
84 523 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 49 Γ 18-39 26 ΠΑΟ ΑΡΧΑΙΩΝ ΛΕΤΡΙΝΩΝ 00:50:50,30 00:51:13,60
85 486 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M 36 Α 40-49 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:50:50,30 00:51:13,80
86 680 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 37 Α 40-49 7 ΠΑΟ ΑΡΧΑΙΩΝ ΛΕΤΡΙΝΩΝ 00:50:50,80 00:51:13,90
87 567 ΚΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 38 Α 18-39 16 Ethics and bioethics of religions lab 00:51:06,80 00:51:29,60
88 596 ΜΑΓΚΑΝΆ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ F 50 Γ 18-39 27 00:50:56,60 00:51:30,00
89 693 ΦΟΥΚΑ ΘΕΩΝΗ F 51 Γ 18-39 28 Ethics and bioethics of religions lab 00:51:06,20 00:51:30,40
90 575 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 39 Α 18-39 17 00:51:41,20 00:51:41,20
91 652 ΠΕΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 40 Α 18-39 18 00:52:32,70 00:52:32,70
92 637 ΠΑΘΕΚΑ ΣΟΦΙΑ F 52 Γ 18-39 29 Τ.Υ.Π.Α 00:53:12,60 00:53:42,00
93 617 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ M 41 Α 50-59 7 00:53:45,30 00:53:45,30
94 504 ΓΑΖΕΑΣ ΚΟΣΜΑΣ M 42 Α 40-49 8 ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ - ΕΚΠΑ 00:53:37,20 00:53:51,00
95 503 ΒΡΟΝΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 53 Γ 18-39 30 ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ - ΕΚΠΑ 00:53:36,30 00:53:51,20
96 639 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 54 Γ 18-39 31 ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ - ΕΚΠΑ 00:53:36,80 00:53:51,50
97 682 ΤΣΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 55 Γ 50-59 9 00:54:33,10 00:54:44,90
98 611 ΜΗΤΣΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 56 Γ 60+ 5 Feel Strong Do Sports 00:55:17,60 00:55:23,90
99 554 ΚΑΠΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ F 57 Γ 40-49 5 00:55:11,30 00:55:25,60
100 480 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 58 Γ 18-39 32 00:55:29,10 00:55:29,10
101 477 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 59 Γ 18-39 33 00:55:29,40 00:55:29,40
102 510 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 43 Α 18-39 19 00:56:03,00 00:56:03,00
103 676 ΤΟΣΚΑ ΑΡΙΩΝ M 44 Α 18-39 20 00:56:03,20 00:56:03,20
104 479 ΑΘΗΝΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F 60 Γ 18-39 34 00:57:29,50 00:57:29,50
105 559 ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 45 Α 60+ 4 00:57:40,90 00:58:01,00
106 743 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 46 Α 60+ 5 00:57:41,50 00:58:01,10
107 721 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 47 7 00:57:39,80 00:58:01,40
108 631 ΝΤΕΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 61 Γ 50-59 10 00:58:41,80 00:58:50,90
109 601 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F 62 8 00:58:44,60 00:58:53,80
110 542 ΙΓΓΛΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 63 Γ 50-59 11 00:58:44,10 00:58:55,00
111 716 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 48 8 00:58:45,10 00:58:55,40
112 718 ΚΑΓΑΝΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 64 9 00:58:48,80 00:58:56,80
113 717 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 65 10 00:58:49,90 00:58:57,50
114 715 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 66 11 00:58:50,90 00:58:57,60
115 581 ΚΡΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 49 Α 40-49 9 01:00:40,70 01:00:53,50
116 654 ΠΙΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΓΕΩΡΓΙΑ F 67 Γ 18-39 35 01:00:42,40 01:00:55,00
117 750 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 50 9 01:06:28,00 01:06:49,00
118 570 ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΒΑΑΣΙΛΕΙΟΣ M 51 Α 60+ 6 01:06:31,60 01:06:49,20
119 618 ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 52 Α 50-59 8 Σ.Ε.Φ.Α.Α., Ε.Κ.Π.Α. 01:06:28,20 01:06:49,30
120 514 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 53 Α 50-59 9 01:16:32,20 01:16:49,50
121 506 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 54 Α 50-59 10 01:16:33,10 01:16:50,80
122 672 ΣΩΚΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 68 Γ 50-59 12 01:17:09,40 01:17:28,70
123 540 ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΗ F 69 Γ 50-59 13 01:17:10,60 01:17:29,60
124 746 ΜΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F 70 12 01:19:52,80 01:20:39,80
125 745 ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 71 13 01:19:53,00 01:20:40,30


error: Για να μεταφέρετε το κείμενο αυτού του ιστότοπου σε άλλο, θα πρέπει να έχετε την έγγραφη άδεια του διαχειριστή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες...