EVRIPOS NIGHT RUN 20022 (live results)

EVRIPOS NIGHT RUN 20022 (live results)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Place contest Rank Gender Gender Rank Age AG Bib Name Time CP2.5k CP3k CP9k Club
1 11km 1 M 1 Α36-50 761 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 42:01 11:05 34:34 Α. Σ. ΑΓΊΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2 11km 2 M 2 Α36-50 854 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 42:27 11:15 34:51
3 11km 3 M 3 Α36-50 605 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44:59 11:39 36:42 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
4 11km 4 M 4 Α36-50 806 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 44:59 11:30 36:45 MR & MRS SPA - NITRO 2 POWER
5 11km 5 M 1 Α17-19 734 ΜΙΣΣΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 45:43 11:32 37:05 ΜΙΣΣΑΣ
6 11km 6 M 5 Α36-50 773 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ GEORGE 46:02 11:51 37:20 RCF
7 11km 7 M 6 Α36-50 648 ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 46:06 11:52 37:52 Run Tools
8 11km 8 M 7 Α36-50 852 ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47:34 11:45 38:56
9 11km 1 F 1 Γ20-35 783 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 47:35 12:42 39:03 Σύλλογος δρομέων ευβοιας
10 11km 9 M 8 Α36-50 736 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 47:38 12:41 39:01
11 11km 10 M 1 Α20-35 727 ΜΑΝΤΖΑΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 48:30 12:37 39:34
12 11km 11 M 1 Α51-65 704 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 49:02 12:42 40:22 Ninis team
13 11km 12 M 2 Α51-65 725 ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 49:05 13:10 40:29
14 11km 13 M 2 Α20-35 857 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49:25 14:01 41:00
15 11km 14 M 3 Α20-35 717 ΛΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 50:15 13:22 41:22
16 11km 15 M 1 710 ΚΩΣΤΕΑ MARIAN 50:30 13:30 41:32 Mr&Mrs Spa - Nitro2power
17 11km 16 M 9 Α36-50 748 ΜΠΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50:31 13:30 41:24 VIP BOX
18 11km 17 M 10 Α36-50 675 ΙΣΣΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50:32 13:32 41:33 VIP BOX ELITE FITNESS
19 11km 18 M 4 Α20-35 744 ΜΠΑΣΙΝΆΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 50:32 13:37 41:35
20 11km 19 M 11 Α36-50 693 ΚΟΪΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50:37 13:41 41:49
21 11km 20 M 5 Α20-35 847 ΧΡΟΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50:42 13:25 41:46
22 11km 21 M 6 Α20-35 650 ΓΚΕΡΤΖΉΣ ΘΑΝΆΣΗΣ 50:47 13:44 41:45 Bodyshapestudio
23 11km 22 M 2 Α17-19 686 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 50:55 12:55 41:23 Σύλλογος δρομέων Εύβοιας
24 11km 23 M 12 Α36-50 714 ΛΙΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΆΚΟΣ 50:58 13:32 41:46 ΑΠΣ δρομέων Ευβοίας
25 11km 24 M 7 Α20-35 696 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΦΏΤΗΣ 51:02 14:10 42:16 Road Runners Merousis team
26 11km 25 M 8 Α20-35 671 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 51:19 13:33 42:06 VIP BOX
27 11km 2 F 1 Γ36-50 660 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 51:22 13:49 42:09 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ/DIMITRA FRANTZH RUNNING TEAM
28 11km 26 M 13 Α36-50 691 ΚΑΡΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 52:06 13:55 42:36 Kiriaki Running Team
29 11km 27 M 14 Α36-50 819 ΤΖΑΧΟΛΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 52:24 13:30 43:18
30 11km 28 M 3 Α51-65 709 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 52:25 13:39 43:18
31 11km 29 M 15 Α36-50 658 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 52:33 14:15 43:20 ΣΑΦΑΝΣ
32 11km 30 M 16 Α36-50 678 ΚΑΛΥΒΙΏΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 52:33 14:08 43:05
33 11km 31 M 17 Α36-50 631 ΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 53:14 13:55 43:35
34 11km 32 M 18 Α36-50 635 ΒΕΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 53:16 14:04 43:45
35 11km 33 M 9 Α20-35 742 ΜΠΆΜΠΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 53:35 13:22 44:03
36 11km 34 M 10 Α20-35 746 ΜΠΆΤΡΑΣ ΜΑΤΘΑΊΟΣ 53:35 13:23 44:03
37 11km 35 M 11 Α20-35 728 ΜΑΡΙΝΆΚΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 53:36 13:40 44:03
38 11km 36 M 19 Α36-50 680 ΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53:41 14:15 43:56 Γεώργιος Καναράς
39 11km 37 M 20 Α36-50 620 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53:41 14:15 43:55
40 11km 38 M 21 Α36-50 647 ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 53:45 13:49 44:15 Ninis team
41 11km 39 M 22 Α36-50 798 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53:50 14:55 44:12
42 11km 40 M 23 Α36-50 601 LECOUBLET STEPHANE 53:56 14:37 44:30
43 11km 41 M 3 Α17-19 797 ΡΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΜΆΡΙΟΣ 53:59 13:46 42:21 Source Fitness
44 11km 42 M 12 Α20-35 856 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 54:09 14:39 44:36
45 11km 43 M 13 Α20-35 697 ΚΟΣΜΑΣ SPIROS 54:09 15:57 45:43
46 11km 44 M 24 Α36-50 845 ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 54:11 14:11 44:20
47 11km 45 M 4 Α51-65 863 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΡΙΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 54:15 14:08 44:28
48 11km 46 M 25 Α36-50 695 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 54:16 14:08 44:28 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
49 11km 47 M 5 Α51-65 752 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 54:17 14:19 44:34
50 11km 48 M 14 Α20-35 606 ΑΔΑΜ ΓΙΏΡΓΟΣ 54:25 13:50 44:13
51 11km 49 M 15 Α20-35 724 ΜΑΚΡΗΣ DIMITRIS 54:26 14:15 44:12
52 11km 3 F 2 Γ20-35 781 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 54:54 14:27 45:11 Πέντε κυκλοι
53 11km 50 M 26 Α36-50 617 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ NIKOS 55:00 15:58 45:45
54 11km 51 M 27 Α36-50 860 ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 55:02 13:50 44:27
55 11km 52 M 16 Α20-35 767 ΝΤΌΣΚΑΣ ΔΙΟΝΎΣΗΣ 55:21 13:40 46:01
56 11km 53 M 28 Α36-50 770 ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 55:26 14:06 45:42 Παλαιολόγος
57 11km 4 F 3 Γ20-35 732 ΜΗΤΡΟΚΏΤΣΑ ΜΑΡΊΝΑ 56:03 14:24 45:39 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
58 11km 54 M 29 Α36-50 805 ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 56:03 14:22 45:33 Mr and Mrs SPA - Nitro 2 Power
59 11km 55 M 30 Α36-50 740 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 56:12 14:21 45:44 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ/DIMITRA FRANTZH RUNNING TEAM
60 11km 56 M 31 Α36-50 626 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56:14 16:09 46:41
61 11km 57 M 32 Α36-50 839 ΦΩΤΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 56:25 14:41 46:08
62 11km 58 M 33 Α36-50 768 ΝΤΟΥΡΖΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 57:15 15:10 46:57
63 11km 59 M 6 Α51-65 701 ΚΟΥΡΈΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 57:25 15:03 47:00
64 11km 60 M 34 Α36-50 816 ΤΆΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΌΣ 57:27 15:13 47:16
65 11km 61 M 7 Α51-65 811 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ SOTIRIOS 57:32 16:00 47:23
66 11km 62 M 35 Α36-50 772 ΠΑΛΟΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 57:43 15:15 47:37 Bastards of Zeus
67 11km 63 M 36 Α36-50 613 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 57:47 15:36 47:31 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΈΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ
68 11km 64 M 8 Α51-65 602 STROBEL HORST 57:53 16:20 47:57 FC Ebershausen
69 11km 65 M 37 Α36-50 820 ΤΟΥΝΤΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 58:17 15:11 47:38 Επαγγελματίας μελισσοκομος
70 11km 66 M 9 Α51-65 813 ΣΤΟΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 58:22 15:53 48:15 RUNNING CLUB STAY FIT
71 11km 67 M 10 Α51-65 812 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ 58:22 15:54 48:16 RUNNING CLUB STAY FIT
72 11km 68 M 38 Α36-50 674 ΘΕΟΦΊΛΟΥ ΧΡΉΣΤΟΣ 58:31 14:46 47:18 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
73 11km 69 M 39 Α36-50 690 ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 58:32 14:24 47:26
74 11km 70 M 40 Α36-50 776 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 58:32 17:52 49:13 RUNNING CLUB STAY FIT
75 11km 71 M 1 Α66+ 800 ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 58:41 15:04 47:56 Δρομεις Ευβοιας
76 11km 5 F 2 Γ36-50 705 ΚΡΗΤΙΚΟΎ ΒΑΣΙΛΕΊΑ 58:42 14:39 48:04 Ninis team
77 11km 6 F 4 Γ20-35 640 ΓΑΡΈΦΑ ΓΕΩΡΓΊΑ 58:46 15:32 48:11
78 11km 72 M 41 Α36-50 796 ΠΡΆΓΙΑΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ 58:54 15:36 48:20
79 11km 73 M 11 Α51-65 809 ΣΤΑΓΙΑΣ ΘΕΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 58:59 15:15 48:04 Σύλλογος δρομέων Εύβοιας
80 11km 74 M 42 Α36-50 759 ΝΙΑΡΧΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 59:03 15:30 48:10
81 11km 75 M 43 Α36-50 702 ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 59:03 15:30 48:13
82 11km 76 M 44 Α36-50 603 VERRIJP JEROEN 59:05 16:47 49:16
83 11km 7 F 5 Γ20-35 607 ΑΔΑΜΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ 59:09 15:46 48:32
84 11km 77 M 17 Α20-35 755 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 59:10 15:47 48:34
85 11km 78 M 18 Α20-35 855 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 59:12 15:01 48:33
86 11km 79 M 45 Α36-50 670 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59:14 16:27 49:05 ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
87 11km 80 M 19 Α20-35 643 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 59:19 16:11 49:05
88 11km 8 F 6 Γ20-35 731 ΜΕΙΔΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 59:21 16:11 49:14
89 11km 81 M 46 Α36-50 833 ΤΣΟΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 59:42 15:20 48:45
90 11km 82 M 47 Α36-50 769 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1:00:05 15:22 49:19
91 11km 83 M 48 Α36-50 799 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:00:07 15:49 49:32 RUNNING CLUB STAY FIT
92 11km 84 M 20 Α20-35 623 ΑΞΙΏΤΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:00:09 16:11 49:42
93 11km 85 M 12 Α51-65 778 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:00:11 15:15 48:54
94 11km 86 M 49 Α36-50 842 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:00:12 16:27 49:07
95 11km 9 F 3 Γ36-50 792 ΠΕΠΠΑ ΑΦΡΟΔΊΤΗ 1:00:16 15:22 49:07 Δρομέων Χαλκίδα
96 11km 87 M 2 655 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:00:20 17:24 51:02 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
97 11km 88 M 50 Α36-50 810 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:00:22 16:21 49:32
98 11km 89 M 51 Α36-50 625 ΑΡΤΣΙΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:00:22 15:44 49:52
99 11km 90 M 52 Α36-50 758 ΜΩΛΩΝΑΣ ATHANASIOS 1:00:24 15:48 49:16
100 11km 10 F 4 Γ36-50 753 ΜΠΟΥΖΕΚΗ ΒΑΙΑ 1:00:28 16:11 49:53
101 11km 91 M 53 Α36-50 676 ΚΑΓΚΆΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:00:33 13:42 50:56 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
102 11km 92 M 4 Α17-19 793 ΠΙΠΠΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1:00:38 15:39 49:17 Kronon Running Team
103 11km 93 M 54 Α36-50 638 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:00:42 15:46 49:28
104 11km 94 M 55 Α36-50 716 ΛΊΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ 1:00:55 16:06 50:07 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
105 11km 95 M 13 Α51-65 637 ΒΟΡΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:01:04 16:19 50:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
106 11km 96 M 2 Α66+ 747 ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:01:06 16:27 50:19 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
107 11km 97 M 56 Α36-50 689 ΚΑΡΟΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:01:06 16:16 50:02
108 11km 11 F 7 Γ20-35 840 ΧΆΛΙΟΥ ΆΝΝΑ 1:01:07 16:17 50:06 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
109 11km 12 F 8 Γ20-35 684 ΚΑΡΑΠΑΤΗ ΓΩΓΩ 1:01:25 15:46 49:54
110 11km 98 M 57 Α36-50 815 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:01:37 16:11 50:20
111 11km 99 M 58 Α36-50 628 ΒΑΛΉΛΑΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1:01:39 16:08 49:59
112 11km 100 M 59 Α36-50 745 ΜΠΆΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 1:01:46 16:54 50:54 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
113 11km 101 M 60 Α36-50 749 ΜΠΕΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:01:47 16:54 50:58
114 11km 102 M 61 Α36-50 672 ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:01:51 15:38 50:56
115 11km 103 M 14 Α51-65 662 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ TRIANTAFYLLOS 1:01:51 17:10 51:12
116 11km 13 F 5 Γ36-50 775 ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ 1:01:52 17:23 51:09
117 11km 104 M 21 Α20-35 615 ΑΛΕΞΊΟΥ ΙΩΆΝΝΗΣ 1:01:52 17:10 51:12 Vip Box
118 11km 105 M 62 Α36-50 721 ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:01:52 17:11 51:11 VIP-BOX
119 11km 106 M 15 Α51-65 737 ΜΟΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:01:53 16:01 50:37 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ & ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ " Η ΝΕΑΠΟΛΗ"
120 11km 107 M 16 Α51-65 774 ΠΑΝΕΡΗΣ NIKOLAOS 1:01:54 16:25 50:56
121 11km 14 F 9 Γ20-35 762 ΝΙΤΤΗ EYH 1:01:54 17:28 51:07 RUNNING CLUB STAY FIT
122 11km 108 M 63 Α36-50 663 ΕΥΣΤΑΘΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:02:07 17:03 51:21 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
123 11km 109 M 64 Α36-50 609 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1:02:39 17:51 51:30
124 11km 110 M 17 Α51-65 600 JANSEN MARINUS 1:02:42 15:42 50:29
125 11km 111 M 65 Α36-50 808 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:02:42 16:54 51:04
126 11km 112 M 66 Α36-50 679 ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 1:02:45 16:16 51:20 SRMR
127 11km 113 M 22 Α20-35 802 ΣΕΛΑΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1:03:29 15:58 51:16
128 11km 114 M 23 Α20-35 795 ΠΟΡΊΧΗΣ ΣΥΜΕΏΝ 1:03:53 17:12 51:46
129 11km 115 M 67 Α36-50 634 ΒΕΛΑΏΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:03:55 17:15 52:11
130 11km 116 M 68 Α36-50 846 ΧΡΙΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:04:12 16:39 52:34
131 11km 117 M 69 Α36-50 688 ΚΑΡΛΑΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1:04:20 15:15 51:40 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
132 11km 118 M 70 Α36-50 807 ΣΟΥΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:04:26 17:26 52:50
133 11km 119 M 71 Α36-50 838 ΦΩΤΕΙΝΌΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:04:26 16:52 52:35
134 11km 120 M 5 Α17-19 850 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:04:28 14:38 52:18
135 11km 121 M 24 Α20-35 824 ΤΣΑΛΊΜΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 1:04:34 16:56 52:53
136 11km 122 M 25 Α20-35 707 ΚΥΡΆΝΑΣ ΡΑΦΑΉΛ-ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1:04:36 18:42 53:17
137 11km 123 M 26 Α20-35 708 ΚΥΡΆΝΑΣ ΜΆΡΙΟΣ 1:04:36 18:42 53:17
138 11km 124 M 72 Α36-50 687 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:04:59 18:14 53:27 RUNNING CLUB STAY FIT
139 11km 125 M 27 Α20-35 832 ΤΣΟΡΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:05:03 18:13 53:27
140 11km 126 M 18 Α51-65 751 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:05:06 17:15 52:59 Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
141 11km 127 M 19 Α51-65 754 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:06 17:15 53:01 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
142 11km 128 M 73 Α36-50 653 ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:09 17:15 53:00 Δρομείς Εύβοιας
143 11km 15 F 6 Γ36-50 830 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:05:11 16:30 53:06 RUNNING CLUB STAY FIT
144 11km 129 M 74 Α36-50 665 ΖΙΓΚΡΙΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1:05:23 17:03 53:16
145 11km 130 M 20 Α51-65 604 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ 1:05:33 17:03 53:28
146 11km 131 M 75 Α36-50 836 ΦΛΕΒΆΡΗΣ ΣΤΆΘΗΣ 1:05:34 16:56 53:00 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
147 11km 132 M 76 Α36-50 733 ΜΗΤΡΟΚΏΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:05:42 15:06 52:34 Π.Α.Σ. Νεγρεπόντε
148 11km 16 F 1 Γ51-65 784 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ 1:05:46 17:14 53:52 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
149 11km 133 M 28 Α20-35 612 ΑΛΒΑΝΌΣ ΑΡΓΎΡΙΟΣ 1:05:47 17:41 54:33
150 11km 134 M 29 Α20-35 779 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:05:47 17:40 54:40
151 11km 135 M 77 Α36-50 757 ΜΥΓΔΑΛΙΆΣ ΠΆΡΗΣ 1:05:49 17:24 54:03
152 11km 136 M 78 Α36-50 629 ΒΑΛΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:06:05 17:14 54:14
153 11km 17 F 10 Γ20-35 651 ΓΚΟΤΖΙΆ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 1:06:15 17:42 54:32
154 11km 18 F 11 Γ20-35 715 ΛΙΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:06:16 17:42 54:38
155 11km 19 F 12 Γ20-35 766 ΝΤΟΡΑΚΟΥ MΑΡΙΖΑ 1:06:33 18:09 54:46
156 11km 137 M 79 Α36-50 639 ΓΑΝΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:06:37 16:02 54:30 Bastards of Zeus
157 11km 138 M 80 Α36-50 826 ΤΣΑΦΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1:06:42 18:14 55:17
158 11km 139 M 81 Α36-50 642 ΓΑΡΈΦΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:06:49 16:49 53:57
159 11km 20 F 13 Γ20-35 718 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1:07:07 17:35 55:33
160 11km 140 M 82 Α36-50 632 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ STAVROS 1:07:08 18:33 55:28
161 11km 141 M 30 Α20-35 616 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:07:08 18:14 55:19
162 11km 21 F 14 Γ20-35 763 ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1:07:09 18:08 55:33 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
163 11km 142 M 83 Α36-50 803 ΣΙΔΈΡΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 1:07:16 18:01 55:17
164 11km 22 F 7 Γ36-50 703 ΚΟΥΡΟΎΠΗ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 1:07:16 18:00 55:17
165 11km 143 M 84 Α36-50 828 ΤΣΙΛΙΚΟΎΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:07:52 18:17 55:41
166 11km 23 F 8 Γ36-50 764 ΝΤΑΜΠΛΑΛΗ ΝΙΤΣΑ 1:08:03 18:07 55:54 RUNNING CLUB STAY FIT
167 11km 24 F 9 Γ36-50 712 ΛΑΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ 1:08:17 17:50 55:51
168 11km 144 M 85 Α36-50 834 ΤΥΛΙΓΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:08:24 18:25 56:33
169 11km 145 M 31 Α20-35 611 ΑΚΡΙΒΟΎΛΗΣ ΕΥΘΎΜΙΟΣ 1:08:27 19:10 57:01
170 11km 25 F 15 Γ20-35 722 ΜΑΔΕΝΛΊΔΟΥ ΕΛΈΝΗ 1:08:27 19:11 57:00
171 11km 146 M 86 Α36-50 654 ΔΕΛΑΒΕΡΊΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:08:30 18:15 55:33
172 11km 147 M 87 Α36-50 720 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:08:52 19:03 58:08
173 11km 148 M 88 Α36-50 624 ΑΡΠΑΝΤΖΆΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:09:11 18:30 56:32
174 11km 149 M 89 Α36-50 673 ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 1:09:11 18:30 56:32
175 11km 150 M 32 Α20-35 646 ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:09:14 18:41 56:55
176 11km 151 M 33 Α20-35 741 ΜΠΑΜΠΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:09:14 18:41 56:54
177 11km 26 F 10 Γ36-50 821 ΤΟΥΡΑΤΖΩΦ ΧΑΡΑ 1:09:24 19:14 57:33
178 11km 152 M 90 Α36-50 843 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:09:27 16:23 54:32
179 11km 27 F 16 Γ20-35 837 ΦΛΏΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ 1:09:31 20:38 57:58
180 11km 153 M 91 Α36-50 692 ΚΙΟΥΣΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 1:09:31 20:38 57:57
181 11km 154 M 34 Α20-35 794 ΠΊΠΠΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 1:09:32 17:12 56:36
182 11km 155 M 92 Α36-50 669 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:09:45 17:25 56:15
183 11km 156 M 93 Α36-50 641 ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:09:56 19:44 57:49 Energy team
184 11km 157 M 94 Α36-50 791 ΠΑΣΣΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1:10:04 19:08 58:00 Stay fit Running Team
185 11km 158 M 3 862 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:10:16 16:46 57:03
186 11km 159 M 21 Α51-65 861 ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:10:21 19:09 59:02
187 11km 160 M 35 Α20-35 788 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:25 19:24 58:12
188 11km 161 M 36 Α20-35 787 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ 1:10:25 19:25 58:12
189 11km 162 M 22 Α51-65 698 ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:10:26 19:05 58:42
190 11km 163 M 37 Α20-35 827 ΤΣΕΚΟΎΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:10:34 18:20 57:06
191 11km 164 M 95 Α36-50 633 ΒΑΡΕΛΆΣ ΦΏΤΗΣ 1:10:47 20:29 57:52
192 11km 165 M 96 Α36-50 841 ΧΑΡΙΤΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 1:10:51 18:13 58:18 Bastards of Zeus
193 11km 28 F 2 Γ51-65 771 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:10:53 18:45 58:20
194 11km 29 F 11 Γ36-50 726 ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:11:05 18:15 57:54
195 11km 166 M 97 Α36-50 644 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:11:21 19:06 58:10
196 11km 167 M 98 Α36-50 831 ΤΣΟΛΑΚΗΣ MILTOS 1:11:44 17:58 57:44
197 11km 168 M 99 Α36-50 608 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1:12:07 19:54 59:08
198 11km 30 F 12 Γ36-50 825 ΤΣΑΜΠΙΡΗ ΜΙΚΕΛΙΝΑ 1:12:07 19:55 59:08
199 11km 169 M 100 Α36-50 818 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:12:13 18:34 59:06
200 11km 170 M 101 Α36-50 743 ΜΠΑΣΙΝΆΣ ΚΗΡΎΚΟΣ 1:12:39 19:38 59:10
201 11km 31 F 13 Γ36-50 630 ΒΑΝΑ ΕΛΛΗ 1:13:26 19:02 59:56
202 11km 171 M 38 Α20-35 730 ΜΑΥΡΟΜΆΤΗΣ ΣΥΜΕΏΝ 1:14:57 19:07 1:01:20
203 11km 32 F 17 Γ20-35 627 ΒΑΛΕΡΆ ΑΝΤΙΓΌΝΗ 1:14:57 19:07 1:01:20
204 11km 172 M 102 Α36-50 864 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:14:59 19:46 1:01:19
205 11km 33 F 18 Γ20-35 789 ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:15:02 18:05 1:00:07
206 11km 173 M 103 Α36-50 681 ΚΑΝΆΡΓΙΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:16:33 21:48 1:03:37
207 11km 174 M 104 Α36-50 618 ΑΝΔΡΕΆΔΗΣ ΣΤΑΜΆΤΙΟΣ 1:16:49 22:04 1:04:19
208 11km 34 F 19 Γ20-35 586 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:16:53 20:52 1:02:58
209 11km 175 M 39 Α20-35 782 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:16:55 20:51
210 11km 35 F 3 Γ51-65 711 ΛΑΔΆ ΤΖΈΝΗ 1:16:59 20:37 1:03:38
211 11km 176 M 23 Α51-65 661 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ 1:17:03 20:36 1:03:04
212 11km 177 M 3 Α66+ 677 ΚΑΔΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:17:10 20:46 1:03:15
213 11km 178 M 105 Α36-50 664 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:17:27 18:28 1:02:55
214 11km 179 M 106 Α36-50 682 ΚΑΝΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:18:08 19:48 1:04:12
215 11km 36 F 14 Γ36-50 735 ΜΙΧΑΛΟΠΟΎΛΟΥ ΑΣΠΑΣΊΑ 1:18:42 20:35 1:04:25
216 11km 180 M 40 Α20-35 622 ΑΝΥΦΑΝΤΉΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:18:55 20:52 1:03:52
217 11km 181 M 41 Α20-35 739 ΜΠΑΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1:19:05 18:53 1:04:06
218 11km 182 M 24 Α51-65 738 ΜΟΥΡΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:20:41 21:35 1:06:40 23 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
219 11km 183 M 107 Α36-50 848 ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:21:20 21:45 1:06:54
220 11km 184 M 25 Α51-65 849 ΚΥΡΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:21:21 21:45 1:06:55
221 11km 37 F 15 Γ36-50 666 ΖΟΥΠΑΛΗ ΟΡΙΟΛΑ 1:23:01 19:55 1:08:11
222 11km 185 M 26 Α51-65 645 ΓΕΩΡΓΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:30:53 21:36
223 11km 38 F 20 Γ20-35 780 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΝΝΑ 1:31:27 22:04
224 11km 186 M 108 Α36-50 814 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:31:32 22:46
225 11km 39 F 21 Γ20-35 652 ΓΚΟΎΝΗ ΕΛΙΣΣΆΒΕΤ 1:31:47 23:47
226 11km 40 F 16 Γ36-50 649 ΓΚΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1:31:48 23:47
227 11km 187 M 27 Α51-65 668 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:31:51 22:16 MR & MRS SPA - NITRO2POWER
228 11km 41 F 22 Γ20-35 699 ΚΟΥΝΟΒΈΛΗ ΧΡΥΣΆΝΘΗ 1:32:03 23:44
229 11km 42 F 23 Γ20-35 700 ΚΟΥΝΟΒΈΛΗ ΕΛΙΣΣΆΒΕΤ 1:32:03 23:45
230 11km 43 F 17 Γ36-50 865 ΝΙΚΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:34:14 24:04 1:16:35
231 11km 44 F 4 Γ51-65 756 ΜΠΟΥΤΣΑΡΑΚΗ ΒΙΒΗ 1:41:36 24:02 1:21:52
Place Rank Gender Gender Rank Age AG Bib Name Time CP2.5k CP6k CP9k Club
1 1 M 1 Α20-35 111 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:52 08:25
2 2 M 2 Α20-35 259 ΚΟΚΚΑΛΑΣ GIWRGOS 17:05 08:31 A.O τρίτων Χαλκίδας
3 3 M 3 Α20-35 258 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17:49 09:06 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
4 4 M 4 Α20-35 400 ΠΑΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 17:52 09:06 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
5 5 M 1 Α36-50 439 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 18:14 09:08
6 6 M 2 Α36-50 349 ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ 18:20 09:02 Δρομείς Εύβοιας
7 7 M 3 Α36-50 428 ΠΕΤΡΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 18:27 09:23 Δρομέων Ευβοίας
8 8 M 4 Α36-50 526 ΤΣΙΡΟΣ IOANNIS 19:20 09:41
9 9 M 1 Α15-19 520 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19:43 09:45 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10 10 M 5 Α36-50 320 ΛΥΡΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 20:26 10:09 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
11 1 F 1 Γ15-19 514 ΤΣΆΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 20:34 10:21 ΓΣΝεαπολη Χαλκιδας
12 11 M 1 214 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 21:10 10:32 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
13 12 M 1 Α51-65 358 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21:37 11:01 ΣΑΦΑΝΣ
14 13 M 2 Α15-19 336 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22:01 10:25
15 14 M 2 443 ΣΑΛΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22:06 11:04 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16 15 M 6 Α36-50 445 ΣΆΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 22:19 10:36 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
17 16 M 2 Α51-65 273 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22:45 11:10 RCF
18 17 M 7 Α36-50 527 ΤΣΟΚΟΣ SAKIS 22:44 11:24 ΑΠΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΕΎΒΟΙΑΣ
19 2 F 1 Γ20-35 282 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 23:03 11:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
20 18 M 3 Α15-19 219 ΚΑΛΑΒΡΉΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 23:01 11:57
21 19 M 5 Α20-35 129 ΑΡΧΟΝΤΆΚΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 23:04 11:54
22 3 F 2 Γ20-35 182 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 23:15 11:43 Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
23 4 F 3 Γ20-35 172 ΓΚΟΎΝΤΑΜΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ 23:16 11:51
24 20 M 8 Α36-50 249 ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 23:22 11:46 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
25 21 M 9 Α36-50 448 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:22 11:29
26 22 M 3 Α51-65 429 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23:41 12:16 MANESIS TEAM
27 5 F 2 Γ15-19 524 ΤΣΙΑΚΡΙΓΚΙΝΑ-ΜΟΥΡΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 23:49 11:46 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
28 6 F 3 Γ15-19 174 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24:10 11:22 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
29 23 M 1 Α66+ 193 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24:16 12:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 24 M 6 Α20-35 571 ΣΙΑΡΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24:16 12:26
31 25 M 4 Α15-19 244 ΚΑΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 24:32 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
32 26 M 5 Α15-19 487 ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24:28 12:07 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
33 27 M 4 Α51-65 186 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24:32 13:57 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
34 28 M 3 167 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 24:32 12:55 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
35 7 F 1 279 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 24:37 12:37 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
36 29 M 10 Α36-50 305 ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 24:42 12:35
37 8 F 1 Γ36-50 503 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΑΝΗ 24:58 12:34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
38 30 M 11 Α36-50 239 ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ CHARIS 24:52
39 31 M 4 195 ΕΥΘΥΜΙΆΔΗΣ ΝΊΚΟΣ 24:38 12:51
40 32 M 7 Α20-35 134 ΒΑΘΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 24:39 13:33
41 33 M 8 Α20-35 243 ΚΑΡΥΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 24:52 12:43
42 34 M 12 Α36-50 499 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25:15 12:12
43 9 F 2 Γ36-50 449 ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΝΙΚΗ 25:41 12:56
44 35 M 9 Α20-35 183 ΔΕΛΗΓΙΏΡΓΗΣ ΣΤΑΎΡΟΣ 25:37 14:00
45 36 M 13 Α36-50 325 ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25:58 13:21 RAFINA RUNNERS
46 37 M 6 Α15-19 209 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 26:06 12:04 mr &mrs spa
47 38 M 14 Α36-50 473 ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 26:13
48 39 M 7 Α15-19 147 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26:11 13:17 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
49 40 M 15 Α36-50 375 ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26:21 12:54 Σύλλογος Δρομέων Εύβοιας
50 41 M 16 Α36-50 256 ΚΗΠΙΩΤΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 26:14 13:39
51 42 M 10 Α20-35 858 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 26:23 14:13
52 43 M 8 Α15-19 494 ΤΖΊΝΗΣ ΠΈΤΡΟΣ 26:11 13:50
53 10 F 4 Γ20-35 575 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 26:19 13:16
54 44 M 11 Α20-35 589 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 26:13 14:08
55 45 M 17 Α36-50 136 ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΝΤΟΡΙΝ 26:32 12:57 Ανεξαρτητοσ
56 46 M 12 Α20-35 236 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 26:31 14:07 hippo
57 47 M 9 Α15-19 250 ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:43 13:17 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
58 48 M 5 Α51-65 471 ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26:44 13:42 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
59 11 F 1 Γ51-65 422 ΠΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26:42 13:51 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
60 49 M 10 Α15-19 242 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26:48 13:16 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
61 50 M 5 538 ΧΑΜΑΛΙΔΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 26:57 13:40 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
62 51 M 13 Α20-35 576 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26:48 14:00
63 52 M 18 Α36-50 237 ΚΑΡΒΈΛΗΣ ΙΆΣΩΝ 26:47 14:35
64 53 M 14 Α20-35 221 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 27:00 14:12
65 54 M 11 Α15-19 290 ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 26:50 15:00 ΑΓΕΧ
66 55 M 6 Α51-65 207 ΘΑΛΑΣΣΗΣ TASOS 27:05 13:23 ΑΠΣ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
67 56 M 15 Α20-35 577 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 26:56 13:59
68 57 M 6 213 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 27:18 12:52 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
69 58 M 16 Α20-35 531 ΦΛΏΡΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 27:19 14:48
70 59 M 17 Α20-35 593 ΞΥΓΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 27:36 14:12
71 60 M 7 546 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 27:29 14:01 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
72 12 F 3 Γ36-50 198 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 27:38 14:10 RCF
73 61 M 2 Α66+ 267 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27:44 13:31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
74 62 M 19 Α36-50 196 ΕΥΘΥΜΙΆΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 27:53 14:08
75 63 M 7 Α51-65 515 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27:51 14:09 ΓΣΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
76 13 F 5 Γ20-35 379 ΜΠΟΎΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 27:50 13:42 Body & Soul
77 64 M 18 Α20-35 125 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 27:41 14:00
78 14 F 4 Γ36-50 486 ΣΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 28:16 14:24
79 15 F 5 Γ36-50 457 ΣΙΔΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 28:16 14:23
80 65 M 19 Α20-35 475 ΣΤΑΜΕΛΆΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 28:16 13:11 GS FITNESS HOME
81 66 M 20 Α20-35 235 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 28:11 14:39 GS FITNESS
82 16 F 6 Γ36-50 518 ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 28:17 14:33 prodigy-jewels
83 67 M 20 Α36-50 210 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑΣΟΣ 28:29 12:43
84 68 M 12 Α15-19 402 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 28:14 13:51
85 69 M 21 Α36-50 159 ΓΑΛΆΝΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 28:29 14:37
86 17 F 7 Γ36-50 164 ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 28:29 14:37
87 18 F 8 Γ36-50 157 ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 28:28 14:38
88 70 M 13 Α15-19 525 ΤΣΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28:24 14:38
89 71 M 22 Α36-50 152 ΒΛΥΣΊΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 28:22 14:53
90 19 F 9 Γ36-50 578 ΣΟΥΦΑΤΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 28:24 14:50
91 20 F 10 Γ36-50 148 ΒΕΡΡΟΙΩΤΗ ΡΟΖΑ 28:35 14:40 ΠΕΙΡΑΤΕΣ
92 72 M 21 Α20-35 266 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28:40 13:30
93 73 M 8 175 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 28:41 13:55 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
94 74 M 22 Α20-35 110 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 28:31 15:26
95 75 M 9 354 ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28:52 14:26
96 21 F 4 Γ15-19 154 ΒΟΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 28:56 14:53
97 76 M 23 Α20-35 158 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 28:57 14:54 ΚΡΟΝΟΣ
98 77 M 14 Α15-19 366 ΜΠΑΣΙΝΆΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 29:09 13:53 DNA -WATER POLO
99 22 F 6 Γ20-35 552 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 28:44 15:21
100 78 M 23 Α36-50 310 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 29:12 14:51
101 79 M 24 Α36-50 280 ΚΟΥΜΑΡΤΖΆΚΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ 29:04 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
102 80 M 15 Α15-19 286 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 29:27 15:11
103 23 F 7 Γ20-35 347 ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ 29:24 15:41
104 24 F 11 Γ36-50 217 ΚΑΚΑΡΑ ΖΩΗ 29:35 15:34
105 81 M 24 Α20-35 201 ΖΑΡΟΓΚΙΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 30:01 15:56
106 25 F 12 Γ36-50 247 ΚΑΤΣΑΝΗ ΚΟΡΙΝΑ 29:55 15:07 RCF
107 82 M 25 Α36-50 342 ΜΕΛΙΣΣΆΡΗΣ ΠΕΛΟΠΊΔΑΣ 29:41 15:36
108 83 M 26 Α36-50 112 ΑΛΕΞΆΚΗΣ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ 29:48 15:00
109 84 M 25 Α20-35 501 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 29:58 16:35
110 26 F 5 Γ15-19 513 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 30:10 14:40 ΓΣΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
111 85 M 27 Α36-50 220 ΚΑΛΑΘΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29:49 14:42 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
112 27 F 8 Γ20-35 206 ΖΗΣΆΚΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 30:06 16:02
113 28 F 6 Γ15-19 246 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 30:15 16:29
114 86 M 26 Α20-35 491 ΤΖΑΝΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 30:03 15:46
115 29 F 9 Γ20-35 228 ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ ΧΑΡΆ 30:18 15:28
116 87 M 16 Α15-19 262 ΚΟΝΟΜΙ ΕΡΜΗΣ 30:10 15:52
117 30 F 13 Γ36-50 135 ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 30:23 15:10 Ανεξάρτητη
118 88 M 8 Α51-65 315 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30:17 15:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
119 31 F 2 477 ΣΤΡΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 30:33 14:00 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
120 89 M 27 Α20-35 588 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30:24
121 32 F 14 Γ36-50 430 ΠΙΡΙΝΤΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΊΑ 30:41 15:29
122 90 M 28 Α20-35 184 ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 30:50 14:41
123 91 M 29 Α20-35 485 ΣΥΝΌΔΗΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 30:55 14:29 GS FITNESS HOME
124 33 F 15 Γ36-50 297 ΚΥΡΙΑΚΟΎ ΖΩΉ 31:01 16:02
125 92 M 28 Α36-50 100 GINU ION 31:02 15:26
126 34 F 16 Γ36-50 101 GINU NICOLETA 31:02 15:26
127 35 F 3 123 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ 31:06 16:30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
128 93 M 3 Α66+ 558 ΣΚΕΜΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31:11 16:57
129 36 F 17 Γ36-50 251 ΚΕΛΑΙΔΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 30:58 16:06
130 94 M 4 Α66+ 447 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31:15 15:12
131 95 M 29 Α36-50 385 ΝΕΡΟΎΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 31:02 15:41
132 37 F 7 Γ15-19 197 ΕΥΘΥΜΙΆΔΟΥ ΜΑΡΊΑ 31:01 17:23
133 38 F 10 Γ20-35 362 ΜΠΑΡΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 31:26 15:29
134 39 F 11 Γ20-35 510 ΤΣΑΜΊΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 31:22 16:46
135 40 F 18 Γ36-50 261 ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 31:32 15:50
136 41 F 12 Γ20-35 188 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 31:15 16:08 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
137 96 M 30 Α20-35 535 ΦΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31:23 16:33
138 97 M 30 Α36-50 519 ΤΣΑΤΣΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 31:17 16:41
139 98 M 31 Α20-35 276 ΚΟΤΣΑΔΑΜ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 31:24 16:40
140 42 F 19 Γ36-50 245 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 31:50 16:47 hippo
141 99 M 31 Α36-50 127 ΑΡΓΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΝΊΚΟΣ 31:51 16:47 Hippo
142 100 M 10 264 ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 31:43 16:11 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
143 101 M 32 Α36-50 572 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 31:55 15:45
144 43 F 20 Γ36-50 573 ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 31:55 15:46
145 102 M 33 Α36-50 142 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 32:02 16:34
146 103 M 17 Α15-19 314 ΛΟΥΚΑΝΗΣ ΝΤΕΝΙΣ 32:11 15:57
147 104 M 18 Α15-19 476 ΣΤΡΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 32:17 15:13 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ.
148 105 M 34 Α36-50 378 ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 32:20 15:54 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
149 44 F 21 Γ36-50 557 ΝΤΑΣΙΟΥ ΖΗΣΟΥΛΑ 32:26 16:44
150 45 F 8 Γ15-19 202 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 32:38 15:12 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
151 106 M 35 Α36-50 393 ΝΤΑΡΛΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 32:21 16:19
152 107 M 9 Α51-65 211 ΘΟΥΛΙΏΤΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ 32:22 16:19
153 108 M 32 Α20-35 396 ΞΕΣΤΕΡΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32:20 16:18 -
154 46 F 22 Γ36-50 340 ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 32:44 16:36
155 47 F 9 Γ15-19 381 ΜΩΡΑΪΤΗ ΖΑΧΑΡΟΎΛΑ 32:37 16:53
156 109 M 36 Α36-50 382 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΧΆΡΗΣ 32:37 16:53
157 110 M 37 Α36-50 169 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ PETROS 32:34 15:48
158 48 F 23 Γ36-50 141 ΒΑΣΙΛΙΑΔΟΥ CHRISTINA 32:34 15:48 Nitro2power
159 111 M 33 Α20-35 405 ΠΑΝΆΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 32:36 16:49
160 112 M 38 Α36-50 433 ΠΟΘΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 32:20 16:13
161 49 F 13 Γ20-35 341 ΜΑΤΣΟΎΚΑ ΙΩΆΝΝΑ 32:54 16:40
162 113 M 39 Α36-50 151 ΒΛΆΧΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 32:55 17:04
163 50 F 14 Γ20-35 521 ΤΣΙΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 32:52 16:41 ΤΣΙΑΒΟΥ
164 51 F 15 Γ20-35 223 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ KONSTANTINA 32:51 16:49
165 52 F 2 Γ51-65 512 ΤΣΑΟΥΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 32:54 16:09
166 114 M 40 Α36-50 502 ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 32:58 16:49 Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
167 53 F 16 Γ20-35 106 ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 32:54 16:47
168 115 M 10 Α51-65 559 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 32:54 16:45
169 54 F 17 Γ20-35 361 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΘΩΜΑΙΔΑ 33:04 16:48
170 55 F 18 Γ20-35 287 ΚΟΥΣΚΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 33:26 17:19 prodigy-jewels
171 56 F 19 Γ20-35 107 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 33:18 17:44
172 116 M 11 529 ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 33:34 14:42 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
173 57 F 20 Γ20-35 376 ΜΠΟΥΖΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 33:43 16:12
174 117 M 34 Α20-35 418 ΠΑΡΑΚΑΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 33:42 16:12
175 58 F 21 Γ20-35 413 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 33:33 17:20
176 59 F 3 Γ51-65 415 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΊΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 33:57 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
177 118 M 5 Α66+ 492 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 33:45 17:42
178 60 F 22 Γ20-35 452 ΣΕΦΕΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 33:52 17:11
179 119 M 35 Α20-35 296 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33:52 17:11
180 120 M 12 108 ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 33:55 17:41 Α.Ε.Ε.Παναγιτσα
181 61 F 24 Γ36-50 365 ΜΠΑΣΙΝΑ ΓΙΟΥΛΗ 33:46 17:16 Δια βίου Άσκηση
182 121 M 36 Α20-35 801 ΣΑΜΟΎΡΗΣ ΜΆΡΙΟΣ 34:14 16:48
183 122 M 41 Α36-50 790 ΠΑΡΑΛΊΚΑΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ 34:20
184 123 M 19 Α15-19 122 ΆΝΘΗΣ ΣΤΑΜΆΤΗΣ 34:08 16:18 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
185 124 M 20 Α15-19 281 ΚΟΥΜΑΡΤΖΆΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 34:08 16:17 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
186 125 M 21 Α15-19 543 ΧΑΤΖΗΣΤΆΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 34:10 16:20 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
187 62 F 23 Γ20-35 346 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 34:12 17:05
188 126 M 42 Α36-50 463 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 34:23 17:42
189 63 F 24 Γ20-35 257 ΚΙΚΙΔΗ LENA 34:28 16:50
190 127 M 37 Α20-35 590 ΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 34:38 17:02
191 64 F 25 Γ36-50 180 ΓΩΓΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 34:41 16:53
192 65 F 4 Γ51-65 260 ΚΟΛΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 34:58 17:40 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
193 128 M 11 Α51-65 208 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ EVAGGELOS 34:53 18:04
194 66 F 10 Γ15-19 178 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 35:08 19:06 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
195 67 F 25 Γ20-35 536 ΧΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 35:03 17:45
196 68 F 26 Γ20-35 355 ΜΠΑΚΙΡΤΖΉ ΧΡΙΣΤΊΝΑ 35:19 16:23
197 129 M 38 Α20-35 263 ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 35:20 16:22
198 69 F 26 Γ36-50 345 ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 34:53 KSOUT.GR
199 70 F 27 Γ20-35 192 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 34:56
200 71 F 28 Γ20-35 171 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ 35:03 16:37 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
201 72 F 29 Γ20-35 162 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΊΑ 35:00 17:28 Road Runners Merousis team
202 73 F 5 Γ51-65 330 ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 35:24 17:37
203 74 F 30 Γ20-35 506 ΤΣΑΛΚΙΤΖΉ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 35:20 18:00
204 75 F 6 Γ51-65 326 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 35:19 18:45 ΣΑΦΑΝΣ
205 130 M 43 Α36-50 165 ΓΙΑΜΠΟΥΡΆΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 35:23 18:54
206 76 F 31 Γ20-35 295 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΗ 35:30 18:04
207 77 F 32 Γ20-35 294 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΛΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 35:30 18:04
208 78 F 4 498 ΤΡΑΓΚΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 35:42 18:00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
209 131 M 44 Α36-50 456 ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35:42 18:40
210 132 M 39 Α20-35 357 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35:45 17:54
211 133 M 40 Α20-35 117 ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 35:37 18:42
212 79 F 5 265 ΚΌΝΤΗ ΕΛΈΝΗ-ΕΛΙΣΆΒΕΤ 35:48 17:42
213 80 F 6 104 WAPPEN ΠΑΥΛΊΝΑ 35:49 17:44
214 81 F 27 Γ36-50 504 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΑΘΗΝΑ 35:47 17:45
215 82 F 28 Γ36-50 163 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 35:38 17:33 Road Runners Merousis team
216 83 F 29 Γ36-50 114 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 36:13 18:02
217 84 F 11 Γ15-19 454 ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 36:11 19:06 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
218 134 M 45 Α36-50 420 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 36:20 18:13 Energy team
219 85 F 30 Γ36-50 191 ΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 36:20 18:16 Energy team
220 86 F 31 Γ36-50 412 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 36:13 18:04
221 135 M 46 Α36-50 270 ΚΟΡΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36:17 17:54 NORDIC
222 87 F 32 Γ36-50 436 ΠΡΙΟΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 36:19 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
223 136 M 22 Α15-19 517 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 36:19 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
224 137 M 12 Α51-65 240 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 36:41 17:57
225 88 F 33 Γ36-50 537 ΧΑΛΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 36:37 17:51 RCF
226 138 M 41 Α20-35 474 ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 36:33 18:52
227 89 F 34 Γ36-50 212 ΊΣΣΑΡΗ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 36:33 18:52
228 90 F 35 Γ36-50 419 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 36:46 17:47
229 91 F 12 Γ15-19 155 ΒΡΑΪΜΆΚΗ ΣΟΦΊΑ 36:45
230 139 M 47 Α36-50 181 ΔΑΜΠΆΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 36:35 18:45
231 92 F 13 Γ15-19 364 ΜΠΑΣΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 36:50 19:07 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
232 140 M 13 Α51-65 478 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37:03 18:33
233 93 F 7 416 ΠΑΠΑΤΡΑΓΙΑΝΝΗ ΛΥΔΙΑ 37:02 18:29 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
234 94 F 14 Γ15-19 387 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΡΟΣΩ 37:00 20:03 ΝΙΚΟΛΑΟΥ
235 95 F 15 Γ15-19 533 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 37:18 20:00 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
236 96 F 16 Γ15-19 534 ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 37:18 19:59 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
237 141 M 48 Α36-50 161 ΓΕΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37:26 18:51
238 142 M 14 Α51-65 410 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37:29 19:03
239 143 M 49 Α36-50 153 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΝΙΒΑΣ 37:48 17:22
240 97 F 36 Γ36-50 254 ΚΕΣΕΡΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 37:33 19:25
241 144 M 23 Α15-19 166 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 37:56 18:00
242 98 F 37 Γ36-50 205 ΖΈΡΒΑ ΚΑΛΛΙΌΠΗ 38:00 19:07
243 99 F 33 Γ20-35 168 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 37:56 18:00
244 100 F 8 581 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΖΩΗ 37:52 19:10
245 145 M 50 Α36-50 579 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 37:51 19:09
246 146 M 51 Α36-50 179 ΓΡΥΛΟΣ ARISTEIDIS 37:45 20:24
247 101 F 17 Γ15-19 331 ΜΑΝΤΑ ΛΟΥΚΙΑ 38:05 19:58 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
248 102 F 38 Γ36-50 505 ΤΣΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 38:18 18:29
249 103 F 18 Γ15-19 194 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 38:16 19:57 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
250 147 M 13 408 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 38:15 19:16
251 148 M 15 Α51-65 119 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 38:26 19:18 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
252 149 M 52 Α36-50 570 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 38:34 17:33
253 150 M 6 Α66+ 423 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 38:16 19:22 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
254 104 F 9 551 ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 38:36 19:53
255 151 M 24 Α15-19 398 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 38:41 19:17
256 152 M 53 Α36-50 493 ΤΖΊΝΗΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ 38:34 19:00
257 153 M 16 Α51-65 587 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38:32 18:59
258 105 F 39 Γ36-50 173 ΓΛΑΝΤΖΗ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 38:37 20:40 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
259 154 M 54 Α36-50 293 ΚΥΜΙΔΗΣ ΘΩΜΆΣ 38:29 21:01
260 106 F 40 Γ36-50 348 ΜΙΧΑΛΟΠΟΎΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 38:42 18:53
261 107 F 34 Γ20-35 591 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 38:55 19:18
262 108 F 35 Γ20-35 425 ΠΕΠΠΈ ΝΆΝΣΥ 38:58 19:27
263 109 F 36 Γ20-35 442 ΣΑΚΑΡΆΚΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 38:47 19:56
264 155 M 55 Α36-50 453 ΣΙΔΕΡΗ AIMILIA 39:00 19:19 GS FITNESS
265 110 F 41 Γ36-50 373 ΜΠΛΙΑΧΑ PANORAIA 39:00 19:19 GS FITNESS
266 156 M 14 545 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 39:02 20:37 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
267 111 F 42 Γ36-50 323 ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 39:09 20:41 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
268 157 M 25 Α15-19 386 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΜΗΣ 39:08 20:06 ΝΙΚΟΛΑΟΥ
269 158 M 56 Α36-50 389 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 39:08 20:08 ΝΙΚΟΛΑΟΥ
270 112 F 43 Γ36-50 458 ΣΙΌΛΙΑ ΜΑΡΙΛΈΝΑ 39:27 19:38
271 159 M 17 Α51-65 483 ΣΥΝΑΡΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 39:22 19:09
272 113 F 37 Γ20-35 484 ΣΥΝΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 39:24 19:11
273 114 F 38 Γ20-35 391 ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 39:15 19:06
274 115 F 39 Γ20-35 383 ΝΑΝΟΥ ΕΛΙΝΑ 40:04 19:41
275 116 F 44 Γ36-50 232 ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 40:03 19:49 Kiriaki Running Team
276 117 F 45 Γ36-50 248 ΚΑΤΣΑΝΤΏΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΆ 39:47 20:23
277 118 F 40 Γ20-35 508 ΤΣΑΛΛΑ ΒΙΒΗ 39:51 19:57
278 160 M 18 Α51-65 464 ΣΛΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 39:52 20:34 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
279 119 F 41 Γ20-35 203 ΖΑΧΑΡΙΆ ΈΛΕΝΑ 39:52 20:21
280 120 F 46 Γ36-50 312 ΛΙΑΠΑΤΗ ΧΑΡΑ 40:21 20:41 ΝΙΚΟΛΑΟΥ
281 161 M 57 Α36-50 532 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40:29 20:03
282 121 F 42 Γ20-35 497 ΤΟΥΜΠΑΝΆΚΗ ΜΑΡΊΑ 40:42 20:21 MarineTraffic
283 122 F 47 Γ36-50 522 ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 41:04 20:30 ΤΣΙΑΒΟΥ
284 162 M 58 Α36-50 229 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 41:17 20:01
285 123 F 43 Γ20-35 132 ΑΦΡΆΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 41:23 21:41
286 124 F 10 582 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 41:47 21:03
287 125 F 48 Γ36-50 580 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 42:02 21:16
288 126 F 49 Γ36-50 414 ΠΑΠΑΛΎΡΑ ΝΙΚΟΛΈΤΑ 42:01
289 127 F 11 392 ΝΙΚΟΛΟΠΟΎΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ-ΕΛΈΝΗ 42:02
290 128 F 50 Γ36-50 133 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΎΛΑ 42:01
291 129 F 12 283 ΚΟΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΙΚΗ 42:12
292 163 M 59 Α36-50 284 ΚΟΥΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 42:28
293 130 F 51 Γ36-50 317 ΛΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 42:06 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
294 131 F 19 Γ15-19 128 ΑΡΓΥΡΟΎ ΓΕΩΡΓΊΑ 42:04 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
295 132 F 44 Γ20-35 156 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 42:27 22:28
296 164 M 42 Α20-35 138 ΒΑΡΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 42:28 22:28
297 165 M 15 321 ΛΩΛΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 43:11 20:40 ΛΩΛΗΣ
298 166 M 60 Α36-50 322 ΛΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43:12 20:50 ΛΩΛΗΣ
299 133 F 52 Γ36-50 427 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 43:11 23:08
300 167 M 61 Α36-50 234 ΚΑΡΑΠΆΝΟΣ ΔΙΟΝΎΣΗΣ 43:10 23:07
301 134 F 53 Γ36-50 344 ΜΗΤΣΗ ΒΑΛΙΑ 43:28 22:08
302 135 F 54 Γ36-50 113 ΑΛΕΞΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 43:28 22:08
303 168 M 62 Α36-50 308 ΛΑΜΠΙΔΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 43:56 ΚΑΛΟΥΜΠΕΣ RUNNING TEAM
304 136 F 13 306 ΛΑΜΠΙΔΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 43:56
305 137 F 55 Γ36-50 488 ΤΑΚΈΛΑ ΔΉΜΗΤΡΑ 44:04 22:10
306 138 F 56 Γ36-50 238 ΚΑΡΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 44:05 22:10
307 139 F 57 Γ36-50 177 ΓΟΔΈΒΕΝΟΥ ΕΛΈΝΗ 44:29 21:50
308 140 F 45 Γ20-35 370 ΜΠΈΝΟΥ ΣΟΦΊΑ 44:35 22:44
309 141 F 58 Γ36-50 227 ΚΑΡΑΒΑΣΊΛΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 44:45 22:45
310 142 F 7 Γ51-65 368 ΜΠΑΧΑΡΗ ΔΉΜΗΤΡΑ 44:46 22:46
311 169 M 63 Α36-50 435 ΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44:34 21:13 House of P
312 143 F 14 434 ΠΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 44:35 21:13 House of P
313 170 M 19 Α51-65 560 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45:42 22:13
314 144 F 59 Γ36-50 397 ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΜΠΕΤΥ 45:41 23:22
315 145 F 60 Γ36-50 369 ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΖΩΗ 45:40 23:22
316 146 F 46 Γ20-35 424 ΠΕΠΠΈ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 46:57 20:38
317 147 F 47 Γ20-35 426 ΠΕΠΠΈ ΔΉΜΗΤΡΑ 46:58 20:38
318 148 F 8 Γ51-65 404 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΩΑΣΙΛΙΚΗ 46:52 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
319 149 F 9 Γ51-65 417 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 46:51 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
320 171 M 20 Α51-65 115 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 46:51 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
321 150 F 61 Γ36-50 548 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ 47:11 23:23 ΛΩΛΗΣ
322 151 F 48 Γ20-35 116 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 47:23
323 152 F 49 Γ20-35 444 ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 47:24 20:42
324 172 M 21 Α51-65 394 ΝΤΑΡΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 47:30 22:19
325 173 M 64 Α36-50 384 ΝΈΖΗΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 47:43 23:19
326 153 F 62 Γ36-50 343 ΜΗΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 47:43 23:19 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
327 174 M 65 Α36-50 311 ΛΆΜΠΡΟΥ ΑΝΤΏΝΙΟΣ 48:20
328 154 F 10 Γ51-65 359 ΜΠΑΡΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 49:03 25:56 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
329 155 F 11 Γ51-65 561 ΜΠΑΛΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 49:29 25:25
330 156 F 12 Γ51-65 241 ΚΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ 49:55 25:56 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
331 157 F 13 Γ51-65 562 ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 49:45 25:25
332 158 F 50 Γ20-35 124 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 50:09 17:24
333 159 F 51 Γ20-35 421 ΠΑΤΕΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 50:09 20:43
334 160 F 63 Γ36-50 574 ΡΑΖΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 50:12
335 161 F 52 Γ20-35 313 ΛΙΆΣΚΟΥ ΕΛΈΝΗ 50:49 26:24
336 162 F 53 Γ20-35 451 ΣΕΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 52:27
337 175 M 22 Α51-65 185 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 52:54 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
338 163 F 64 Γ36-50 553 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 53:24 26:51
339 164 F 65 Γ36-50 555 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 53:24 26:51
340 165 F 66 Γ36-50 554 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 53:25 26:52
341 176 M 7 Α66+ 401 ΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53:42 27:13 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
342 166 F 14 Γ51-65 409 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΡΙΑ 53:44 27:13 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
343 167 F 15 Γ51-65 233 ΚΑΡΑΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 53:46 27:17 Α.Π.ΦΥ.Σ. ΙΠΠΟΒΟΤΕΣ
344 177 M 23 Α51-65 268 ΚΟΝΤΌΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 55:42 30:01
345 168 F 16 Γ51-65 121 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΎΛΟΥ ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ 55:43 30:01
346 169 F 54 Γ20-35 269 ΚΌΝΤΟΥ ΒΆΣΙΑ 55:51 28:28
347 178 M 24 Α51-65 496 ΤΗΛΙΑΚΟΣ NIKOLAOS 55:52 27:51
348 170 F 67 Γ36-50 190 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ IOANNA 55:56 27:53
349 179 M 66 Α36-50 144 ΒΑΣΣΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 58:18 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
350 171 F 15 143 ΒΑΣΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 58:33
351 180 M 16 338 ΜΑΤΙΕΒΙΤΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 59:34 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
352 172 F 16 103 METAJ MORENA 1:08:12 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
353 181 M 67 Α36-50 332 ΜΑΝΤΆΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:08:12
354 173 F 17 102 LIKAI ESMERALDA 1:08:15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
355 182 M 68 Α36-50 367 ΜΠΑΣΟΎΚΟΣ ΜΆΡΙΟΣ 1:08:42
356 174 F 68 Γ36-50 224 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΗ 1:32:38
357 175 F 55 Γ20-35 352 ΜΟΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:32:41


error: Για να μεταφέρετε το κείμενο αυτού του ιστότοπου σε άλλο, θα πρέπει να έχετε την έγγραφη άδεια του διαχειριστή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες...