ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ 2022 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΒΑΣΗ ΑΚΡΟΚΟΡΙΝΘΟΥ live results, 10/09/2022

ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ 2022 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΒΑΣΗ ΑΚΡΟΚΟΡΙΝΘΟΥ live results, 10/09/2022

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Place rankGender rankAge Bib Name Gender AG Time ChipTime CP3,8k Club pace/km
1 1 -1 609 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Α30-44 0:31:25,5 0:31:23,9 0:19:08,7 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 04:08
2 2 -1 4316 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M Α12-29 0:33:01,1 0:32:59,4 0:19:31,6 04:20
3 3 -1 642 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεοφάνης M Α12-29 0:34:44,3 0:34:41,9 0:21:14,1 04:34
4 4 1 602 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Α30-44 0:35:03,3 0:35:00,7 0:21:45,8 04:36
5 5 1 608 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Α12-29 0:35:44,9 0:35:42,7 0:22:05,4 ΝΕΜΕΑΣ 04:42
6 6 2 4320 ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΑΣ ΤΙΜΟΣ M Α12-29 0:35:58,9 0:35:55,3 0:22:49,0 04:44
7 7 2 4321 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M Α30-44 0:36:19,5 0:36:13,1 0:21:58,7 04:46
8 8 1 4286 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Α45-59 0:36:38,7 0:36:35,6 0:22:42,9 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 04:49
9 9 2 647 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ Αλέξανδρος M Α45-59 0:37:23,2 0:37:21,2 0:24:26,9 04:55
10 10 3 4284 ΣΚΙΤΖΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M Α30-44 0:38:05,6 0:38:03,0 0:23:31,3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 05:00
11 11 3 4319 TIJSMA DJURRE M Α12-29 0:38:10,6 0:38:02,7 0:23:26,6 05:01
12 12 4 4247 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Α30-44 0:38:30,4 0:38:28,2 0:24:19,9 MY TRAINER ΚΟΡΙΝΘΟΣ 05:03
13 13 5 1241 ΜΠΕΛΕΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M Α30-44 0:38:34,8 0:38:32,0 0:24:39,1 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 05:04
14 14 3 627 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Α45-59 0:38:40,9 0:38:37,0 0:23:46,4 ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 05:05
15 15 4 4211 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M Α45-59 0:38:48,9 0:38:44,9 0:24:00,1 05:06
16 16 6 4287 ΣΤΑΜΑΤΆΚΗΣ ΤΗΛΈΜΑΧΟΣ M Α30-44 0:40:25,0 0:40:23,3 0:24:32,3 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 05:19
17 17 5 634 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Α45-59 0:40:25,8 0:40:23,6 0:24:30,7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 05:19
18 18 6 638 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M Α45-59 0:40:37,2 0:40:33,6 0:25:14,5 ΑΓΙΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 05:20
19 19 7 4327 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Α45-59 0:40:39,1 0:40:32,9 0:25:52,6 05:20
20 20 1 644 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Α60+ 0:40:56,7 0:40:53,7 0:26:37,3 Σ.Δ.Υ.Μεσσηνιας 05:23
21 21 8 4196 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Α45-59 0:41:47,8 0:41:44,7 0:26:34,2 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 05:29
22 22 7 1222 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Α30-44 0:42:06,3 0:42:03,2 0:26:18,0 XOXLIOS TEAM 05:32
23 23 4 1236 ΜΠΑΣΙΏΤΗΣ ΣΠΎΡΟΣ M Α12-29 0:42:25,1 0:42:20,1 0:25:47,9 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 05:34
24 24 9 636 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Α45-59 0:42:40,2 0:42:34,9 0:27:40,8 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 05:36
25 25 10 4322 ΝΤΟΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M Α45-59 0:42:53,6 0:42:50,1 0:27:14,7 05:38
26 26 11 4305 ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M Α45-59 0:43:11,7 0:43:06,4 0:28:03,7 05:41
27 27 12 4237 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Α45-59 0:43:15,1 0:43:12,4 0:28:23,5 ΣΔΥΑ 05:41
28 28 13 4310 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α45-59 0:43:54,7 0:43:51,3 0:27:30,5 05:46
29 29 8 618 ΓΚΟΥΜΑΣ Σταμάτιος M Α30-44 0:44:02,6 0:43:55,6 0:26:16,6 Ανεξάρτητος 05:47
30 30 9 1226 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α30-44 0:44:18,4 0:44:10,2 0:27:01,9 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 05:49
31 31 14 1183 ΛΙΛΗΣ ΚΏΣΤΑΣ M Α45-59 0:44:37,0 0:44:28,9 0:28:19,0 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 05:52
32 1 -1 1193 ΜΑΡΙΤΣΑ Ιωαννα F Γ30-44 0:46:08,0 0:46:04,3 0:29:11,5 Μωρη κοτα 06:04
33 2 -1 4183 ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ ΝΆΝΤΙΑ F Γ30-44 0:46:21,5 0:46:18,4 0:29:50,0 Ποσειδών Λουτρακίου 06:05
34 32 15 4304 ΤΟΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α45-59 0:46:56,4 0:46:49,4 0:29:15,6 06:10
35 3 -1 631 ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ Μαρία Δήμητρα F Γ30-44 0:48:17,9 0:48:16,2 0:29:46,6 Ανεξάρτητη 06:21
36 33 10 641 ΚΌΛΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ M Α30-44 0:48:32,2 0:48:26,4 0:30:11,3 Ανεξάρτητος 06:23
37 34 2 4232 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ Παναγιώτης M Α60+ 0:49:30,5 0:49:26,0 0:30:57,5 Εφυραιοι Οκυποδες 06:30
38 35 16 4209 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M Α45-59 0:49:36,0 0:49:31,6 0:30:58,6 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 06:31
39 36 17 632 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M Α45-59 0:49:36,0 0:49:30,2 0:31:00,7 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 06:31
40 4 1 603 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ EΛΕΝΗ F Γ45-59 0:49:36,6 0:49:32,2 0:32:21,9 ΕΦΙΡΕΟΙ ΟΚΙΠΟΔΕΣ 06:31
41 37 18 4302 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Α45-59 0:49:43,3 0:49:37,5 0:32:58,3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 06:32
42 38 11 1240 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Α30-44 0:51:23,2 0:51:14,5 0:31:35,3 MOTOR OIL RINNING TEAM 06:45
43 39 12 4326 ΜΠΕΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Α30-44 0:51:23,2 0:51:13,9 0:31:34,4 06:45
44 40 3 4297 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Α60+ 0:51:46,3 0:51:38,3 0:32:21,9 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 06:48
45 41 4 4281 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Α60+ 0:52:03,2 0:51:57,7 0:32:21,3 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 06:50
46 42 13 4296 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Α30-44 0:52:16,8 0:52:09,6 0:32:52,0 Hammer 06:52
47 43 19 4306 ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Α45-59 0:53:16,9 0:53:07,8 0:33:18,1 07:00
48 44 20 612 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M Α45-59 0:53:18,1 0:53:13,8 0:34:59,9 Εφυραιοι ωκυποδες 07:00
49 5 2 622 ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F Γ45-59 0:53:27,2 0:53:22,4 0:33:41,0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 07:01
50 6 3 4303 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F Γ45-59 0:53:36,1 0:53:30,0 0:32:33,1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 07:03
51 45 14 4291 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M Α30-44 0:54:05,7 0:54:02,6 0:33:02,3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 07:07
52 46 21 649 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α45-59 0:54:12,7 0:54:00,6 0:34:02,2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 07:07
53 47 5 621 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M Α60+ 0:54:22,9 0:54:12,8 0:33:50,2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 07:09
54 7 4 4195 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F Γ45-59 0:56:00,0 0:55:56,1 0:36:08,0 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 07:22
55 48 22 4228 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Α45-59 0:56:04,4 0:55:55,8 0:35:18,4 Αππολων Δυτικης Αττικης 07:22
56 8 1 1234 ΜΠΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΑΝΘΗ F Γ12-29 0:56:21,9 0:56:16,9 0:34:46,7 Ανεξάρτητη 07:24
57 9 1 4239 ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F Γ30-44 0:56:53,0 0:56:43,5 0:35:29,6 UNDERGROUND FITNESS 07:29
58 49 15 4251 ΣΒΕΡΚΟΥΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M Α30-44 0:57:12,4 0:57:02,0 0:34:42,2 SANTA RUNNING TEAM 07:31
59 10 5 4299 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F Γ45-59 0:57:35,0 0:57:29,8 0:37:12,4 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΊΟΥ 07:34
60 11 2 4307 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΑΘΗΝΑ F Γ30-44 0:58:33,3 0:58:24,0 0:37:30,8 07:42
61 50 5 4315 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Α12-29 0:59:06,5 0:58:58,9 0:36:49,0 07:46
62 12 6 635 ΚΑΤΕΜΗ ΓΙΩΤΑ F Γ45-59 0:59:28,9 0:59:21,9 0:36:13,3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 07:49
63 51 16 615 ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α30-44 0:59:40,1 0:59:29,9 0:36:59,2 07:51
64 52 23 4317 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α45-59 1:00:55,1 1:00:49,1 0:32:38,5 08:00
65 53 6 4283 ΣΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Α12-29 1:00:55,6 1:00:48,7 0:37:34,6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 08:00
66 13 7 1224 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F Γ45-59 1:01:03,5 1:00:58,8 0:37:47,7 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 08:02
67 14 2 646 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΒΑΓΙΑ F Γ12-29 1:01:03,6 1:00:57,3 0:37:48,2 Ανεξάρτητη 08:02
68 54 24 610 ΒΑΛΜΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Α45-59 1:02:06,6 1:01:58,0 0:37:19,4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 08:10
69 55 25 633 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Α45-59 1:02:18,6 1:02:14,0 0:39:53,7 08:11
70 56 7 4308 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ M Α12-29 1:03:15,2 1:03:05,6 0:37:30,4 08:19
71 15 1 611 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ F Γ60+ 1:03:18,4 1:03:12,6 0:39:36,3 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 08:19
72 57 26 4282 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M Α45-59 1:05:26,7 1:05:15,8 0:38:32,6 08:36
73 58 27 4300 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΔ M Α45-59 1:06:12,8 1:06:02,9 0:38:28,6 08:42
74 59 8 4314 ΣΤΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M Α12-29 1:08:14,0 1:08:06,4 0:37:50,0 08:58
75 16 3 628 ΚΑΖΟΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F Γ12-29 1:12:34,5 1:12:27,7 0:38:38,0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 09:32
76 60 6 4318 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ M Α60+ 1:12:39,0 1:12:28,6 0:43:06,2 09:33
77 61 17 624 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Α30-44 1:18:28,8 1:18:22,0 0:40:42,0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10:19
78 62 28 4311 ΒΑΣΙΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Α45-59 1:24:56,2 1:24:49,6 0:29:31,6 11:10
79 17 2 4313 ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F Γ60+ 1:24:56,4 1:24:48,0 0:50:00,3 11:10
80 18 3 4312 ΔΗΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F Γ60+ 1:25:11,6 1:25:02,9 11:12
81 63 18 4331 ΤΖΕΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ M Α30-44 1:25:55,1 1:25:42,5 11:18
82 64 29 4328 ΛΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Α45-59 1:25:55,7 1:25:44,3 11:18
83 65 19 4293 ΤΖΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M Α30-44 1:26:00,5 1:25:48,6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11:19
84 66 20 4309 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Α30-44 1:28:31,4 1:28:18,4 0:50:39,4 11:38


error: Για να μεταφέρετε το κείμενο αυτού του ιστότοπου σε άλλο, θα πρέπει να έχετε την έγγραφη άδεια του διαχειριστή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες...